منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از 1554 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره حرکت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر از 1554 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها دوباره حرکت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است زیرا سکه از نوسان صعودی برخوردار است. روند قیمت پس از سقوط فلش ​​در روز گذشته که شاهد افت ETH/USD به زیر 1554 دلار بود، بهبود یافته است. گاوها در رالی پیشرو بوده اند و این جفت در نزدیکی 1594 دلار معامله می شود.

تصویر 568
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

ETH/USD در حال حاضر در محدوده 1553 تا 1632 دلار معامله می شود. اگر نتواند سطوح مقاومت 1632 دلاری را بشکند، احتمالاً این جفت در این محدوده باقی خواهد ماند. از جنبه منفی، پشتیبانی در حدود 1554 دلار است. و اگر قیمت از سطوح حمایتی عبور کند، می تواند به سمت 1510 دلار حرکت کند.

فشار خرید قوی است زیرا حجم معاملات روز به روز در حال افزایش است. این منجر به صعود این جفت به بالای 1554 دلار شد و اکنون نزدیک به بالاترین قیمت خود یعنی 1632 دلار معامله می شود. ارزش بازار اتریوم در حال حاضر حدود 195 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته ETH/USD 195 میلیارد دلار است.

نمودار تحلیل روزانه قیمت اتریوم: گاوها قیمت را به بالای افق 1554 دلار هدایت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه اتریوم نشانه خوش بینانه ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت در طول روز ارائه می دهد. گاوها توانسته‌اند حرکت قیمت را برای امروز کنترل کنند و تحلیلگران بازار شاهد افزایش فوق‌العاده ارزش ETH/USD هستند. گاوها موفق شده اند بالاتر از سطح حمایت 1554 دلار معامله شوند و اکنون به سطح مقاومت بعدی در 1632 دلار چشم دوخته اند.

تصویر 566
نمودار قیمت یک روزه ETH/USD: TradingView

میانگین‌های متحرک نیز پشتیبانی از صعودی را فراهم کرده‌اند، زیرا میانگین متحرک 50 روزه (MA) و میانگین متحرک 200 روزه از مرز عبور کرده‌اند که نشانه‌ای از قدرت قیمت است.

افزایش کنونی تقاضا برای سکه های اتریوم باعث افزایش قیمت شده است، همانطور که توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان داده شده است که نشان می دهد به بیش از حد خرید رسیده است. این اغلب نشان دهنده تغییر روند است که می تواند منجر به ثبات بازار شود. واگرایی پوشش میانگین متحرک (MACD) همچنین با عبور خط MACD از خط سیگنال، حرکت صعودی را در حرکات قیمت نشان داد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: صعودی بالادست ارزش سکه را تا 1594 دلار بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت اتریوم نشان می‌دهد که گاوها با تثبیت کرسی برنده خود بار دیگر با موفقیت از این موقعیت استفاده کرده‌اند. نمودار قیمت چهار ساعته مجموعه ای از کندل های سبز را نشان می دهد که به سمت هدف بعدی خود پیش می روند. اگرچه در اوایل هفته جاری یک روند نزولی شرایط نامطلوبی را برای بازار ایجاد کرد، اما در ساعات گذشته ارزش سکه به 1594 دلار افزایش یافت.

تصویر 567
نمودار قیمت 4 ساعته ETH/USD: TradingView

ارزش میانگین متحرک در حال حاضر 1586 دلار است و در همان جهت جفت ETH/USD در حال حرکت است. خط MACD همچنین با ادامه صعود به بالای خط سیگنال، افزایشی در حرکت صعودی نشان داد. شاخص قدرت نسبی (RSI) مدتی است که بیش از حد خرید شده است که نشان دهنده تغییر روند از شرایط نزولی به صعودی است. ارزش RSI در حال حاضر 44.39 است که نشانه صعودی بودن در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت اتریوم

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، این توکن در حال حاضر در یک شکل صعودی قوی معامله می شود. فشار خرید در چند روز گذشته بسیار قوی بوده و به نظر می رسد بازار برای یک روند صعودی آماده است. گاوها برای امروز پیشتاز رالی بوده‌اند و اگر اتریوم از سطح مقاومت 1632 دلاری عبور کند، احتمالاً کنترل خود را حفظ خواهند کرد.