منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر می رود و به 1747 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر می رود و به 1747 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد حرکت قوی بالاتر از بالاترین سطح قبلی و شکسته شدن نوسان بزرگ بعدی در 1720 دلار بودیم. بنابراین، انتظار داریم ETH/USD معکوس شود و در آخر هفته شروع به ردیابی مجدد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر می رود و به 1747 دلار می رسد
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 10.73 درصد و اتریوم 5.3 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج نزدیک دنبال شدند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: اتریوم روند صعودی خود را ادامه داد

ETH/USD در محدوده 1615.42 تا 1735.81 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 2.8 درصد کاهش به 20 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 209.69 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 20.1 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: به نظر می رسد اتریوم در آخر هفته مجدداً ردیابی شود؟

با نگاهی به نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد رد عملکرد قیمت اتریوم در مقاومت 1720 دلاری باشیم، که نشان می‌دهد در مرحله بعدی معکوس خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم بالاتر می رود و به 1747 دلار می رسد
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

قیمت اتریوم در هفته گذشته با حرکت صعودی قوی حرکت کرده است، زیرا یک بازگشت قوی از حمایت 1500 دلاری اتفاق افتاده است. پایین ترین سطح اخیر به وضوح کمتر از پایین ترین سطح محلی قبلی بود، که نشان می دهد خرس ها بازار را در دست گرفته اند.

با این حال، یک رالی قوی بالاتر تا مقاومت 1650 دلار دنبال شد، جایی که تثبیت اوایل دیروز آغاز شد. معکوس نشد، زیرا حرکت صعودی یک شبه به امروز مشهور شد و ETH/USD را به سمت مقاومت اصلی بعدی در 1720 دلار سوق داد.

از آن زمان، قیمت اتریوم برای مدت کوتاهی به بالای 1720 دلار رسیده است که طی ساعات گذشته رد شده است. به احتمال زیاد این امر منجر به کاهش ETH/USD در آخر هفته و رسیدن به پایین‌ترین سطح بالاتر می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا شاهد افزایش بالاتر و رد صعود بیشتر بودیم. بنابراین، ETH/USD در شرف کاهش است و به دنبال تنظیم پایین‌تر دیگر برای ادامه روند صعودی کلی است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، به مقالات ما در مورد نحوه خرید لایت کوین، فایل کوین و پولکادوت مراجعه کنید.