منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم افزایش دیگری را به همراه دارد، مقاومت در 1900 دلار یافت می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم افزایش دیگری را به همراه دارد، مقاومت در 1900 دلار یافت می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است زیرا شاهد افزایش شدید یک شبه و واکنش در مقاومت اصلی 1900 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD احتمالاً به زودی بالاترین سطح پایین تری را تعیین می کند و از آنجا به پایین تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم افزایش دیگری را به همراه دارد، مقاومت در 1900 دلار یافت می شود؟  2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 5.66 درصد و اتریوم 6.26 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه آلتکوین های برتر نتایج مشابهی را مشاهده کردند.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: رشد اتریوم بیش از 6 درصد است

ETH/USD در محدوده 1782.21 تا 1915.03 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 84.38 درصد افزایش به 14.78 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 230.67 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به برتری 17.96 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: ETH آماده کاهش است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد رد شدن برای صعود بیشتر در سطح 1900 دلار باشیم که نشان می‌دهد قیمت اتریوم آماده ادامه کاهش در اواخر این هفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم افزایش دیگری را به همراه دارد، مقاومت در 1900 دلار یافت می شود؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم یک پایین‌تر دیگر را در آخر هفته ثبت کرده است، که همراه با بالاترین سطح پایین قبلی در 2000 دلار، نشان می‌دهد که بازار در حال حرکت به سمت یکپارچگی با محدوده‌ای فزاینده‌تر است.

پس از اینکه آخرین پایین ترین سطح در 1750 دلار در روز جمعه یافت شد، ETH/USD به آرامی بالاتر رفت و به بالای 1800 دلار رسید. از آنجا، پس از رد شدن‌های کوچک دیروز، یک جهش سریع دنبال شد که در آغاز امروز به 1900 دلار رسید.

این توسعه اقدام قیمت اتریوم به این معنی است که احتمالاً به زودی یک بالاترین قیمت پایین‌تر دیگر تعیین می‌شود. در این مورد، ما انتظار داریم که اتریوم در روزهای آینده به سمت پایین‌تر حرکت کند و برای ادامه الگوی تلفیق فعلی، پایین‌ترین سطح محلی بالاتری را تعیین کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم امروز نزولی است، زیرا ما شاهد افزایش شدید قیمت با واکنش در مقاومت قبلی 1900 دلار بودیم. بنابراین، ETH/USD آماده است تا معکوس شود و یک سطح پایین بالاتر دیگر تعیین کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر اتریوم هستید، پیش بینی قیمت ما را در WEYU، MANA و BAX ببینید.