منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم احتمالاً 3200 دلار دوباره آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم احتمالاً 3200 دلار دوباره آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که جفت ارز ETH/USD احتمالاً مجدداً علامت 3200 دلار را آزمایش می کند.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مرز 3120 دلار وجود دارد.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 3،177 دلار وجود دارد.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نشان می دهد که ملکه ارزهای رمزنگاری شده مجدداً قیمت 3200 دلار را دوباره آزمایش می کند. در زمان نگارش این مقاله ، ارز رمزنگاری شده در مرز 3147 دلار قرار دارد و در تلاش است تا قدری برای بازآزمایی مقاومت بیشتر به دست آورد. در 24 ساعت گذشته ، قیمت اتریوم با حمایت قوی در 3،120 دلار ، حرکت نزولی قابل توجهی را تجربه کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: شمعدان 24 ساعته آماده سازی مجدد برای یک آزمایش خوب است

نمودار قیمت شمعدانی 24 ساعته نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال آزمایش مجدد در بالای 3200 دلار است. در زمان نگارش این مقاله ، نوسان در حال کاهش است و قوی ترین حمایت در میانگین ارزش باندهای بولینگر 3078 دلار است. در حالی که ارزش بالای باند بولینگر 3،484 دلار و ارزش باند پایین تر بولینگر 2،673 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به احتمال زیاد 3200 دلار 1 دوباره آزمایش می کند
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 1 روز.

از سوی دیگر ، جفت ارز ETH/USD در میانگین متحرک نه روزه (MA) با مقاومت قوی روبرو است و در نقطه 3،177 دلار ایستاده است. با این حال ، شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک موقعیت منحصر به فرد به دور از علامت خرید بیش از حد با مقدار 58.78 قرار دارد. این نشان می دهد که خریداران می توانند قیمت را از مرز 3200 دلار عبور دهند.

جفت قیمت ETH/USD در نمودار شمع 4 ساعته اتاق گاوها را دوباره تأیید می کند

در نمودار شمع شمالی 4 ساعته ، جفت ارز ETH/USD فضای حرکت صعودی را تأیید می کند که خریداران می توانند قیمت را از مرز 3200 دلار فراتر ببرند و برای ارز دیجیتال صعودی ایجاد کنند. در چند ساعت گذشته ، نوسانات به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و با وجود شمعدان قرمز در پایان روز ، جایی برای بهبود روند قیمت وجود دارد. ارزش بالای باند بولینگر 3،318 دلار و نوار پایینی آن 3،142 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به احتمال زیاد 3200 دلار دوباره آزمایش می کند 2
نمودار قیمت شمعدان ETH/USD 4 ساعت.

میانگین متحرک نه روزه و میانگین باندهای بولینگر هر دو به عنوان نقاط مقاومت قوی به ترتیب در 3220 دلار و 3230 دلار عمل می کنند. در حین نوشتن ، قیمت کمی بهبود یافته و به مرز 3،153 دلار رسیده است. ارزش RSI 44.89 همچنین فضای کافی را برای خریداران برای افزایش قیمت با فشار خرید سنگین که می تواند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال شود ، نشان می دهد.

از بین 26 شاخص فنی ، 12 مورد نشانگر خرید هستند ، 10 نشانگر خنثی هستند ، در حالی که چهار نشانگر علامت فروش را نشان می دهند. از میانگین های متحرک ، 11 میانگین متحرک سیگنال خرید را با یک شاخص خنثی و سه شاخص فروش نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم به احتمال زیاد 3200 دلار دوباره آزمایش می کند 3
نمودار شاخص های فنی ETH/USD.

از بین 11 نوسان ساز ، نه نشانگر خنثی است در حالی که یک نشانگر سیگنال خرید و دیگری به سیگنال فروش می دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت اتریوم نشان می دهد که حرکت نزولی تا حد زیادی کنترل حرکت را در اختیار دارد و فضای کافی برای بازگشت حرکت نزولی به قله وجود دارد. اگر خریداران بتوانند ملکه ارزهای رمزنگاری شده را به یک حرکت صعودی برسانند ، بازآزمایی مجدد از مرز 3200 دلار قریب الوقوع است. از سوی دیگر ، اگر سطح پشتیبانی فعلی جای خود را به خرس ها بدهد ، قیمت می تواند از مرز 3130 دلار پایین بیاید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هرگونه سرمایه گذاری توصیه می کنیمisions