منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH/USD می تواند پشتیبانی 1100 دلاری را در 24 ساعت آینده دوباره آزمایش کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH/USD می تواند پشتیبانی 1100 دلاری را در 24 ساعت آینده دوباره آزمایش کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت اتریوم امروز پس از کاهش بیش از 5 درصدی قیمت، تمایلات نزولی شدیدی را نشان می دهد. بازار امروز بسیار نوسان بود. با معامله در محدوده ای شروع شد و از 1279 دلار به 1184 دلار سقوط کرد. اتریوم در حال حاضر در حدود ۱۱۹۵ دلار معامله می‌شود و اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست داشته باشند، می‌تواند در ۲۴ ساعت آینده ۱۱۰۰ دلار را دوباره آزمایش کند.

نقشه حرارتی رمزنگاری 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه پشته کریپتو وضعیت امروز بازار را نشان می دهد. اتریوم به همراه چند آلتکوین قرمز تیره‌تر است که نشان می‌دهد بازار این سکه‌ها امروز به شدت نزولی بوده است. در حالی که اتریوم حدود 5 درصد از قیمت خود را از دست داد، بیت کوین 2.74 درصد کاهش یافت.

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت اتریوم به ما نشان می دهد که ETH/USD پشتیبانی عمده ای در حدود 1080 دلار دارد. این پشتیبانی بارها و بارها آزمایش شده است. بنابراین، با وجود شرایط نزولی در بازار، احتمال شکست اتریوم کمتر از این مقدار وجود ندارد. با این حال، مطمئناً امکان تست آن در 24 ساعت آینده وجود دارد.

حرکت 24 ساعته قیمت اتریوم

بالاترین قیمت 24 ساعته اتریوم در 1279 دلار تعیین شد و پس از آن در عرض 9 ساعت به پایین ترین سطح 24 ساعته خود یعنی 1184 دلار رسید. این امر با یک معکوس کوتاه همراه شد، اما متأسفانه، اتریوم نتوانست به اندازه کافی بازیابی کند و خرس‌ها دوباره کنترل را به دست گرفتند.

در حال حاضر، RSI در بازه زمانی 24 ساعته روی 29 است، که نشان می دهد بازار در حال حاضر به میزان قابل توجهی بیش از حد فروش است. در بازه زمانی کوتاه‌تر، اتریوم ممکن است شروع به کسب مقداری شتاب مثبت کند که به آن امکان می‌دهد دوباره دنبال شود. با این حال، بازار همچنان در تصویر بزرگتر بسیار نزولی است.

به طور کلی، ارزش بازار اتریوم 5.34 درصد کاهش یافته است در حالی که حجم معاملات 34.56 درصد افزایش یافته است. بنابراین، نسبت حجم به بازار 24 ساعته آن 0.0554 تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم: آیا ETH/USD می تواند دوباره به کمتر از 1100 دلار سقوط کند؟

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

خوب، اگر گاوها به موقع بهبود پیدا نکنند، مطمئناً بازار می تواند به 1100 دلار برسد. با این حال، اتریوم حمایت بزرگی در اطراف این علامت دارد و از این رو، خرس‌ها باید با تمام قدرت ضربه بزنند تا پایین بیایند. پس از همه، این پشتیبانی بارها و بارها آزمایش و تایید شده است. اما مانند همیشه، بازار ارزهای دیجیتال می تواند نامطمئن باشد و حتی بدترین سناریوها می توانند به یک احتمال واقعی تبدیل شوند.

RSI در نمودار 4 ساعته تصویر بسیار منفی از بازار ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در حال حاضر به میزان قابل توجهی بیش از حد فروخته می شود، با اندیکاتور MACD همچنین نشان می دهد که خرس ها قدرت بسیار خوبی در بازار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

متأسفانه در سناریوی فعلی نمی توان چندان مثبتی در مورد بازار گفت. اتریوم می تواند پایین بیاید و حمایت اصلی خود را در حدود 1100 دلار دوباره آزمایش کند یا پشتیبانی جدیدی پیدا کند که منجر به برگشت کوتاهی می شود. عدم اطمینان در بازار در این نقطه بالاست. از این رو، زمان مناسبی برای سرمایه گذاری برای سود کوتاه مدت نخواهد بود. اما برای سرمایه گذاری های بلند مدت، ممکن است بخواهید پیش بینی دقیق قیمت اتریوم ما را بخوانید.