منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH/USD برای نزولی زیر 1200 دلار آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH/USD برای نزولی زیر 1200 دلار آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز کاملاً نزولی برای تحلیل قیمت اتریوم است زیرا قیمت آن 2.04 درصد کاهش یافته است. اکنون دو روز است که یک حس منفی در بازار شکل گرفته است. ظاهراً کاهش بیشتر قریب الوقوع است و اتریوم ممکن است خط پشتیبانی اخیر را با قیمت 1150 دلار آزمایش کند.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که نقشه حرارتی کریپتو نشان می دهد، بیت کوین 0.91 درصد کاهش یافته است. سایر آلتکوین ها نیز از همین احساسات بازار پیروی می کنند. خرس ها در حال حاضر قدرت بیشتری در بازار دارند. این ممکن است زمان خوبی برای سرمایه گذاران برای DCA موقعیت خود در اتریوم برای بلندمدت باشد.

تحلیل 1 روزه قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

همانطور که نمودار روزانه نشان می دهد، اتریوم پشتیبانی قوی را در حدود 1150 دلار در 13 ایجاد کرده استهفتم اکتبر، 2022. از آن زمان، آن را به عقب برگشته است. با این حال، جو بازار اصلا مثبت نیست. در حالی که اتریوم بیشتر در محدوده ای معامله می شود، خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را پایین بیاورند. این می تواند منجر به آزمایش مجدد خط پشتیبانی 1150 دلاری اتریوم شود.

حرکت 24 ساعته قیمت اتریوم

تحلیل 1 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در نمودار 1 ساعته نشان می دهد که قیمت دیروز در 1300 دلار بسته شد. با این حال، پس از آن در 24 ساعت گذشته به 1280 دلار کاهش یافت و به قیمت فعلی 1286 دلار بازگشت.

به غیر از آن، اتریوم نیز به بالاترین قیمت 24 ساعته 1380 دلار دست یافت. بنابراین، اخیراً قیمت کاملاً نوسان داشته است. با این وجود، هر دو شاخص RSI و MACD نشانه های منفی برای حرکت قیمت خود در چند ساعت آینده ارائه می دهند. به عنوان مثال، MACD هیستوگرام ها را به رنگ قرمز با شدت افزایش نشان می دهد.

در عین حال، RSI تا حدودی پایدار است اما به سمت فروش بیش از حد متمایل شده است. بنابراین، هنوز هم فضایی برای نزول اتریوم وجود دارد.

به طور کلی، ارزش بازار اتریوم در 24 ساعت گذشته 2.12 درصد کاهش یافته است. در عین حال حجم معاملات آن نیز 19.89 درصد کاهش داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم نمودار 4 ساعته: ETH/USD در حال آماده شدن برای نزولی بیشتر است

تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم توسط TradingView

نمودار تحلیل 4 ساعته قیمت اتریوم نیز احساسات منفی را به همان اندازه ارائه می دهد. هیستوگرام MACD همچنان در حال کاهش است و RSI نیز دارای گرادیان منفی است. نمودار 4 ساعته همچنین معاملات اتریوم را در محدوده با پشتیبانی محلی اخیر حدود 1150 دلار نشان می دهد. این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده، اتریوم دوباره سعی کند پشتیبانی 1150 دلاری را آزمایش کند و احتمالاً آن را شکسته است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

احساسات بازار آشکار است. ابهام زیادی وجود ندارد و به نظر می رسد اتریوم به سمت نزولی پیش می رود. بنابراین، این زمان مناسبی برای معامله گران روزانه برای باز کردن موقعیت های جدید برای هرگونه سود کوتاه مدت نیست.

با این حال، سرمایه‌گذاران بلندمدت که به کاربردهای آتی اتریوم مانند دامنه وب 3.0 اعتقاد دارند، باید در اتریوم DCA انجام دهند. با این حال، سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند که این یک نگه‌داری طولانی‌مدت خواهد بود و این که ارز دیجیتال، طبیعتاً، کاملاً بی‌ثبات است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.