منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH آماده می شود تا 3600 دلار پس از بهبود سریع یک شبه هدف گذاری کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH آماده می شود تا 3600 دلار پس از بهبود سریع یک شبه هدف گذاری کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ETH دیروز کمی بالاتر از حد خود قرار گرفت.
  • ETH/USD یک شبه بازگردانده شد.
  • اتریوم خود را برای تجمع مجدد آماده می کند.

تحلیل قیمت اتریوم برای امروز صعودی است چراکه بازار یک شبه بازسازی شد و در حال حاضر به نظر می رسد پایین ترین سطح خود را تعیین کند. هنگامی که پایین ترین سطح تعیین شد ، ما انتظار داریم که ETH/USD همراه با روند کلی به حرکت خود ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH آماده می شود تا 3600 دلار پس از بهبود سریع یک شبه هدف گذاری کند؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.7 درصد کاهش یافته و اتریوم 2 درصد کاهش یافته است. Ripple (XRP) با 14 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته: قیمت اتریوم به زیر 3200 دلار رسید

ETH/USD در محدوده 3،153.31 دلار – 3،287،45 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.5 درصد کاهش یافته و در مجموع به 19.15 میلیارد دلار می رسد. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 369.6 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 18.9 درصدی بر بازار می شود.

نمودار 4 ساعته ETH/USD: آیا ETH برای تجمع دیگری آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Ethereum را برای افزایش مجدد در اوایل هفته آینده آماده کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: آیا ETH آماده می شود پس از یک شبه ارتقاء یک شبه بالاتر حرکت کند؟
نمودار 4 ساعته ETH/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت اتریوم در هفته های گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از پایین ترین نوسان قبلی 1725 دلار ، ETH/USD بیش از 90 درصد افزایش یافته است تا بالاترین سطح فعلی یعنی 3،320 دلار.

دیروز ، اتریوم نتوانست به بالاترین سطح قابل توجهی برسد ، که منجر به اصلاح یک شبه شد. قیمت اتریوم به زیر مرز 3200 دلار رسید و در حال حاضر تلاش می کند تا پایین ترین سطح خود را تعیین کند.

هنگامی که بالاترین سطح تعیین شد ، انتظار داریم که ETH/USD در اوایل هفته آینده همراه با حرکت کلی صعودی چند هفته ای دوباره افزایش یابد. هدف بعدی قیمت اتریوم حدود 3600 دلار است و احتمالاً هفته آینده به آن می رسیم.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا پایین ترین سطح دیگری که در حال حاضر پس از یک شبه در حال تغییر است ، در حال افزایش است. بنابراین ، ما انتظار داریم که ارزش ETH/USD در اواخر امروز افزایش بیشتری داشته باشد و هفته آینده مسیر خود را به سمت 3600 دلار ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.