منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجارت باینری پلی مارکت تحت بررسی توسط CFTC

تجارت باینری پلی مارکت تحت بررسی توسط CFTC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • CFTC در حال بررسی دقیق پلت فرم DeFi است تا اطمینان حاصل شود که آنها قوانین را رعایت می کنند.
  • پلتفرم بازار پیش بینی با استخدام مدیر قبلی CFTC برای کشیدن آنها در مسیر درست ، حرکت جسورانه ای انجام داده است.

Polymarket، یک پلت فرم DeFi در نیویورک، توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) زیر میکروسکوپ قرار گرفته است. آژانس ایالتی که تجارت مشتقات ایالات متحده را تنظیم می کند ، می خواهد برخی بی نظمی ها را در بستر DeFi بررسی کند.

نهاد نظارتی می خواهد بداند که آیا Polymarket به مشتریان خود اجازه می دهد تا به طور نامناسب با باینری برخورد کنند. آژانس همچنین تعیین می کند که آیا این شرکت در فهرست مقامات نظارتی قرار می گیرد یا خیر.

پلی مارکت تحت یک تیم قدرتمند کار می کند

بستر پیش بینی بازار اخیراً جیمز مک دونالد ، رئیس سابق اجرای CFTC را به خدمت گرفت. او اواخر سال گذشته پس از خدمت از آوریل 2017 به عنوان مدیر اجرایی این نقش را ترک کرد. پس از کناره گیری ، به عنوان یک شرکت حقوقی در نیویورک به سالیوان و کرامول پیوست. تجربه او نقش مهمی در تحقیقات خواهد داشت.

نماینده ای از پلی مارکت خاطرنشان کرد که آنها با مرجع نظارتی همکاری خواهند کرد و دستورالعمل های مورد نیاز را رعایت خواهند کرد. این شرکت تمام اطلاعاتی را که آژانس برای صاف کردن کاوشگر نیاز دارد در اختیار شما قرار می دهد. با این کار آنها می توانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

پیشرو با بازارهای متنوع

Polymarket از زمان تأسیس تقریباً 5 میلیارد سهم را تسهیل کرده است. در حال حاضر، این شرکت در حال افزایش سرمایه است. به گفته یک منبع ناشناس، این پول می تواند منجر به افزایش ارزش شرکت به نزدیک به یک میلیارد دلار شود.

بستر پیش بینی به کاربران اجازه می دهد تا رویدادهای آینده را با بازارهای مختلف منحصر به فرد پیش بینی کنند. مشتریان در هنگام پیش بینی از توکن پایدار سکه USD استفاده می کنند.

Polymarket در برابر مشتریان خود موضعی نمی گیرد و رابط قرارداد هوشمند را میزبانی می کند که به کاربران اجازه می دهد با پروتکل پیوند برقرار کنند.

در پایان سال گذشته، Polymarket یک دور مالی 4 میلیون دلاری به رهبری Polychain Capital دریافت کرد. توسعه شامل مدیر فنی سابق Coinbase Balaji Srinivasan ، CoinShares CSO Meltem Demirors و مدیرعامل AngelList Naval Ravikant بود.

معامله گران مالی غیر متمرکز (DeFi) معتقدند که رابط های قرارداد هوشمند باید از روش های متفاوتی از مبادلات متمرکز استفاده کنند. با این حال، مدیر عامل، Shayne Coplan، نگرانی ها را روشن نکرده است.

سایر پلتفرم ها نیز شروع به ارائه بازارهای گمانه زنی غیر متمرکز مانند Polymarket کرده اند. Augur استقرار Polygon را در شرکت خود تاسیس کرد کمتر از یک ماه پیش.

Polymarket همیشه سعی می کند با ارائه بازارهای متنوع در بین رقبای خود برجسته شود. مخالفان شامل Augur ، DoubleDown Interactive ، Stox و ZenSports هستند.

بازارهای چند بازار شامل نظرات در مورد تعداد موارد کووید -19 و قیمت کف CryptoPunks است. Augur بر روی اتریوم ساخته شده است و بازارهای آن بیشتر بر پیش بینی ها و رقابت های قیمت رمزنگاری متمرکز شده است.