منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تتر وارد بلاک چین تزوس شد تا بخشی از آخرین نوآوری های آن باشد

تتر وارد بلاک چین تزوس شد تا بخشی از آخرین نوآوری های آن باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استیبل کوین معروف تتر پس از چندین آزمایش میدانی روی بلاک چین تزوس وارد شد. بنا به گزارش ها، USDT به دنبال گسترش موج تراکنش های خود با شبکه اختصاصی خود است. انتظار می‌رود که هلدینگ Tether و تبادل آن در سراسر بازار مجازی کاملاً تغییر کند.

تجارت کریپتو از جهات مختلفی در حال توسعه است و استیبل کوین ها نیز چندان عقب نیستند. براساس CoinMarketCap، تتر سومین توکن بزرگ در بازار است و موج پذیرش آن روزانه افزایش می‌یابد. به همین ترتیب، Stablecoin در صرافی Bitfinex در دسترس خواهد بود.

پیشرفت USDT در بازار ارزهای دیجیتال

تتر

شروع تتر در بلاک چین تزوس نشان می دهد که چگونه استیبل کوین ها در بازار مجازی در حال پیشرفت هستند. این طرح با برابری 1:1 با دلار آمریکا به یکی از مهم ترین طرح ها در سراسر جهان تبدیل شده است و برنامه ای برای کاهش پتانسیل آن ندارد.

USDT، که شرکت TETHER ایجاد کرد، شاید فکر نمی کرد در روزهای اولیه شروع بازار کریپتو تا این حد پیش برود. اما با گذشت زمان، توانست خود را در میان توکن های ترجیحی قرار دهد و بر سایر استیبل کوین ها مانند BUSD از صرافی Binance، DAI، USDC و TrueUSD تسلط یابد.

به گفته مدیر ارشد فناوری این شرکت، آردوینو پائولو، این همکاری جدید با بلاک چین تزوس به جامعه امکان رشد می دهد تا همه بتوانند از قابل اعتمادترین استیبل کوین استفاده کنند. آردوینو به پروژه با تزوس اشاره ای نکرد، اما اعتقاد بر این است که این پروژه بزرگ خواهد بود و به نفع هر دو شرکت خواهد بود.

توسعه Tether همراه با Tezos

تتر

شرکت تتر در سال گذشته رشد شگفت انگیزی داشته است. شاید یکی از جذاب ترین نکات این باشد که هر دو شرکت دارای نوآوری هستند. این پروژه مشترک همچنین اجازه می دهد تا پروژه های DeFi و طرح های شبکه Web3 ارتقا یابد.

برای Tether، پیوستن به بلاک چین Tezos نیز راحت است، زیرا می‌دانیم که طرح آن در ماه‌های اخیر به سرعت پیشرفت کرده است. در حال حاضر، شبکه XTZ یک اولویت در تجارت NFT است. از برنامه های Defi پشتیبانی خوبی دارد، تبادل غیرمتمرکز ارائه می دهد و از جمله موارد دیگر دارای اتصالات ماشین مجازی اتریوم است. همچنین، بلاک چین دارای چندین شرکت کننده مورد علاقه است، مانند تیم Vitality، The Gap و منچستر یونایتد.

USDT با گذشت بیش از پنج سال از ایجاد خود ثابت کرده است که یک استیبل کوین قابل اعتماد است، بنابراین انتظار می رود پروژه های جدید آن با مهربانی انجام شود. این توکنی است که برابری خود را با دلار از دست نداده است و اکنون تبدیل به پرکاربردترین جایگزین برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شده است، در حالی که تجارت مجازی روند نزولی خود را تجربه می کند. این پروژه مشتاقانه منتظر پیشرفت خود در ماه های آینده قبل از پایان سال 2022 است.