منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تتر آزمایش فعال راه حل Shyft برای “قانون سفر” FAFT را آغاز می کند.

تتر آزمایش فعال راه حل Shyft برای “قانون سفر” FAFT را آغاز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • تتر آزمایش و ادغام راه حل Shyft Veriscope را آغاز کرده است.
  • Veriscope یک راه حل غیرمتمرکز برای VASP برای اطمینان از انطباق با قانون سفر FAFT است.
  • USDT در اوایل ماه جاری بر روی بلاک چین بهمن راه اندازی شد.

Tether Inc.، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین USDT، اخیراً اعلام کرد که آزمایش و ادغام Veriscope را آغاز کرده است – راه حل غیرمتمرکز پیشنهادی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) برای اطمینان از انطباق با “قانون سفر” گروه ویژه اقدام مالی (FATF) ” الزامات.

تتر از Veriscope برای انطباق استفاده می کند

در اوایل ماه اوت، تتر و بیش از 30 شرکت ارزهای دیجیتال دیگر برای راه‌اندازی و نظارت بر استقرار مرحله‌ای Veriscope در شبکه Shyft با یکدیگر همکاری کردند. با استفاده از قراردادهای هوشمند، این ابزار VASP را قادر می‌سازد تا استاندارد قانون سفر را به صورت غیرمتمرکز برآورده کند.

FATF در سال 2019 این صنعت را موظف کرد تا یک پاسخ فنی قابل اجرا به قانون سفر ارائه دهد. این قانون از VASPها و شرکت‌های خدمات مالی می‌خواهد که در تلاش برای کنترل پولشویی و تامین مالی تروریسم، اطلاعات شناسایی شخصی (PII) کاربرانی را که وجوه ارسال و دریافت می‌کنند، ارتباط برقرار کرده و مبادله کنند.

تاکنون، راه‌حل Shyft Veriscope تنها راه‌حل غیرمتمرکز موفق برای VASPها است که مطابق با قانون سفر است. بنابراین، با آزمایش و ادغام راه حل، تتر یک چارچوب انطباق غیرمتمرکز را برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، همانطور که توسط FAFT الزامی است، اتخاذ می کند.

Tether CCO، Leonardo Real می‌گوید: «راه‌حل منبع باز Veriscope برای کشف VASP و انتقال اطلاعات مشتری یک مورد استفاده جالب است که با اخلاق بیت‌کوین همخوانی دارد.

استیبل کوین چند زنجیره ای

استیبل کوین USDT از ابتدای سال تاکنون رشد چشمگیری داشته است. علاوه بر اتریوم و ترون، USDT در شبکه های دیگری مانند Solana و Omni پشتیبانی می شود. در 10 نوامبر، به بلاک چین بهمن نیز گسترش یافت، که ارزش آن را به عنوان یک دارایی چند زنجیره ای بیشتر کرد.

به ازای CoinMarketCap، USDT در حال حاضر دارای ارزش کل بازار 72.99 میلیارد دلار است و چهارمین ارز دیجیتال بزرگ است.