منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تایوان می تواند دیدگاه تجارت کریپتو خود را با تغییر وزارت امور دیجیتال تغییر دهد

تایوان می تواند دیدگاه تجارت کریپتو خود را با تغییر وزارت امور دیجیتال تغییر دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کابینه دولتی تایوان اخیراً تغییر کرده است و ذهن‌های جدیدی را به خود جلب کرده است که به نظر می‌رسد از بازار ارزهای دیجیتال حمایت می‌کنند. بر اساس گزارش‌ها، تانگ آدری، وزارت امور دیجیتال، به طور خلاصه در مورد انعطاف‌پذیری ارزهای دیجیتال در مواجهه با درگیری‌ها با چین صحبت کرد.

همچنین، کابینه و شرکت‌های خدماتی در تایوان از پیشرفت‌های تکنولوژیکی خود و مشکلات متعددی که به دلیل حملات سایبری با آن مواجه شده‌اند، گزارش دادند. همه چیز نشان می دهد که تایوان دیدگاه خود را برای ارزهای دیجیتال تغییر خواهد داد و در سال های آینده با بازار بسیار دوستانه تر خواهد بود.

افکار متقابل

تایوان

چند روز از زمانی که آژانس دولتی تانگ آدری را به عنوان وزارت امور دیجیتال (MODA) منصوب کرد می گذرد. تانگ از کابینه تایوان دعوت می کند تا بازار کریپتو را تطبیق دهد و به آن پیوند بزند و سعی در نظارت و حتی تنظیم آن نداشته باشد. کنفرانسی که تانگ در آن صحبت کرد توسط شرکت Digital Taiwan Roundtable ایجاد شد که با کنجکاوی جایزه ای را به او اهدا کرد که شبیه NFT بود.

تانگ اصرار دارد که وزارت او، MODA، موظف به ایجاد انعطاف‌پذیری برای افزایش تکامل مجازی است. این همچنین باعث افزایش رقابت در کشور در یک جامعه مجازی گسترده می شود که هر روز احساس قدرت بیشتری می کند.

این نماینده 41 ساله دیدگاه جدیدی در مورد تجارت کریپتو به وزارتخانه خود آورده است و تنها هدفش این است که تایوان از آن استفاده کند و سعی در فرار از آن نداشته باشد. تانگ زمانی که تنها 16 سال داشت، شرکت فناوری خود را تأسیس کرد، بنابراین تجربه کافی در این زمینه دارد.

تایوان همچنان در حال بهبودی پس از حمله سایبری است

تایوان

کنفرانسی که تانگ در آن شرکت کرد، چند روز پس از حمله سایبری که تایوان توسط هکرهای روسیه و چین متحمل شد، برگزار شد. بد نیست بدانید که در جریان این حمله مخرب چندین شرکت دولتی و حتی آژانس های روابط خارجی آسیب دیده اند، هرچند جدیت اتفاق مشخص نیست.

از سوی دیگر، MODA در حمله مجازی آسیبی ندید، زیرا همانطور که تانگ نشان می دهد، وب سایت MODA دارای پروتکل IPFS است که نزدیک ترین چیز به یک بلاک چین است. به این ترتیب از این نوع حملات مجازی جلوگیری می شود و به دست اندرکاران این وزارت اعتماد می کند.

انتظار می رود تانگ کار خود را با کریپتو آغاز کند تا بتواند محیط دوستانه تری برای فناوری رو به رشد ایجاد کند. فعلاً فقط همین مشخص است MODA بر ارتباطات دیجیتال، مدیریت، نوآوری، انعطاف‌پذیری و استراتژی کسب‌وکار تمرکز می‌کند که همگی بر اساس رمزارزها هستند.