منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تام بردی به استفن کاری ، ستاره NBA ، توصیه های رمزنگاری می کند

تام بردی به استفن کاری ، ستاره NBA ، توصیه های رمزنگاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• تام بردی در حال آماده شدن برای استفاده از ارزهای رمزنگاری شده با NFT و سرمایه گذاری های منفعل است.
• تام بردی به استفن کاری توصیه های خنده دار رمزنگاری می کند.

استفن کاری ورزشکار مشهور در بازار غیر متمرکز مشغول بازی است و به نظر می رسد همکارش تام بردی به او توصیه های رمزنگاری می کند. بریدی برای آخرین اخبار سرمایه گذاری غیر متمرکز خود و حمایت خود از بازار در دنیای رمزنگاری مطرح است.

دوشنبه گذشته ، تام بردی ، ستاره Super Bowl در حساب توئیتر خود بسیار فعال بود ، جایی که استفان کاری ورزشکار بسکتبال را برچسب گذاری کرد تا در بازارهای سرمایه گذاری جدید ، توصیه های رمزنگاری شده ای به او بدهد.

با این حال ، بردی در این زمینه متخصص است زیرا تجربه ای از سرمایه گذاری های گذشته خود دارد. این ورزشکار به Curry گفت که هر آنچه را که برنامه ریزی کرده است ، با چشم لیزر انجام ندهید ، با اشاره به بیت کوین.

بردی و توصیه های رمزنگاری او در توییتر پرطرفدار است

مشاوره رمزنگاری

همانطور که انتظار می رفت ، توییت های برادی برای منفجر شدن بستر توییتر کافی بود. بریدی از این شهرت برای تغییر تصویر پروفایل خود در شبکه اجتماعی استفاده کرد. او شامل شخصیتی با چشم لیزر بود.

ورزشکاری که در Super Bowl شرکت کرده بود تشخیص داد که از بازار مجازی پشتیبانی می کند و از ماه می روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است ، اگرچه این ارز دیجیتال بیش از 50 درصد ارزش خود را در ماه مه از دست داده بود.

بیت کوین در ژانویه 2021 شروع بسیار خوبی کرد و به بالاترین حد خود در تاریخ خود رسید ، جایی که بیش از 64000 دلار معامله شد. با این حال ، این افزایش دائمی نبود زیرا ارز دیجیتال تا پایان سه ماهه دوم سال به نزدیک 29000 دلار سقوط کرد.

یکی از نماینده ترین توییت های بردی در مورد رمزنگاری ، آن است که آن را به جک یانویت ، بنیانگذار Blockworks ارسال می کند: “خوب ، چشم های لیزری کار نمی کرد. کسی نظری دارد؟ “

نگاهی به سرمایه گذاری های رمزنگاری شده تام بردی

وقتی تام بردی به استفن کاری توصیه های رمزنگاری نمی کند ، زمان و پول خود را در بازار NFT سرمایه گذاری می کند. این ورزشکار علاوه بر ذخیره جام های Super Bowl ، مجموعه عظیمی از توکن های غیرقابل مصرف را نیز نگهداری کرده است.

ممکن است توییت های بردی ارزش این توکن را بالا یا پایین نیاورد ، اما نشان داد که حتی ورزشکاران NFL به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند هستند. و تام بردی ، ورزشکاران دیگری مانند اندی موری ، که یک تنیسور شناخته شده است ، وجود دارد.

Crypto نیز به صورت غیرمستقیم با حراج های متعدد کارت تجارت NFT وارد دنیای ورزش می شود. با این چشم انداز رمزنگاری که بسیار با ورزش مرتبط است ، جای تعجب نیست ، توصیه های رمزنگاری تام بردی به همکارانش به زودی دوباره مشاهده می شود.