منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تام بردی با سیستم Autograph به جهان NFT ملحق می شود

تام بردی با سیستم Autograph به جهان NFT ملحق می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Autograph تصاویر مختلفی از تام بردی و حتی امضای دیجیتال را برای فروش نمایش می دهد.
به گفته کارشناسان ارزهای رمزنگاری شده ، معاملات NFT در نیمه دوم سال افزایش می یابد.

تام بردی ، یکی از شناخته شده ترین بازیکنان فوتبال آمریکایی در آمریکای شمالی ، روندی در معاملات ارزهای رمزپایه برای آزمایش NFT ها داشته است. بردی با استفاده از یادداشت های صوتی ، آثار هنری و خودکارهای منحصر به فرد برای علاقه مندان به رمزنگاری ، در توکن های غیرقابل مصرف استفاده کرده است.

بازار NFT در ماه های اخیر سودآور بوده است. افتتاحیه NFT تام بردی یکی از مورد انتظارترین طرفداران ورزش بود.

اهداف پلتفرم Autograph تام بردی

تام بردی

توکن های غیرقابل خوردن یا NFT موقعیت سوم را در بازار مجازی اشغال می کنند. درست زیر بیت کوین و اتر. NFT ها دنیای رمزنگاری را تغییر داده اند و ستاره هایی مانند تام بردی آن را می شناسند.

در ماه آگوست ، پلت فرم بردی ، Autograph ، در پلتفرم DraftKings راه اندازی شد که تمام عملیات آن را مدیریت می کند. Autograph نیز توسط سرمایه دار ریچارد روزنبلات اداره می شود که او نیز عاشق NFT است.

بردی و تاجر NFT ورزشکارانی مانند وین گرتزکی ، معروف در هاکی و درک جکت ، ستاره بیس بال حرفه ای را ارائه کرده اند.

تام بردی تصریح می کند که Autograph به همه مجموعه داران و طرفداران ورزش بستری برای خرید سوغاتی آنها می دهد. بردی باعث افزایش فزاینده Autograph می شود و سود بالایی را برای او و همه ورزشکاران شرکت کننده به همراه خواهد داشت.

NFT ها برای ماندن اینجا هستند

از ابتدای سال ، علاقه به NFT در بین مجموعه داران مجازی افزایش یافته است. متیو هوگان ، مدیر سرمایه گذاری در Bitwise Asset Management ، معتقد است که تجارت NFT تنها بخشی از بازار بزرگ رمزنگاری است. هوگان معتقد است که توکن های غیرقابل تغییر اینجا هستند و ارزهای رمزنگاری شده یک مدل مالی جدید را نوید می دهند.

درآمد مجموعه های NFT آنقدر زیاد است که پلتفرم های رمزنگاری مانند OpenSea حجم معاملات خود را افزایش داده اند. تنها در ماه اوت ، شرکت رمزنگاری بیش از 1 میلیارد دلار در حراج های NFT معامله کرد.

اگرچه NFT ها برای سال 2021 تازگی ندارند ، بدون شک ، آنها امسال مشارکت بیشتری داشته اند. در قدیم ، ستاره هایی مانند تام بردی به بازار حراج مجازی توجه نمی کردند زیرا هیچ حمایتی وجود نداشت ، اما همه چیز به طرز محسوسی تغییر کرده است. اکنون چندین شرکت جهانی وارد مزایده های NFT شده اند و تغییرات اساسی در حجم سود ماهانه خود مشاهده کرده اند.

به گفته هوگان ، توکن های غیرقابل تعمیر در شبکه اتریوم ساخته می شوند ، به همین دلیل از امنیت برخوردار است.