منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تامین مالی Objective Moon به مبلغ 100 میلیون یورو از Binance با مشارکت فرانسه Fintech

تامین مالی Objective Moon به مبلغ 100 میلیون یورو از Binance با مشارکت فرانسه Fintech

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; خرابی DR

  • بایننس و فین‌تک فرانسه در به نمایش گذاشتن پروژه «ماه عینی» همکاری می‌کنند.
  • این ابتکار تقویتی برای صنایع کریپتو فرانسه و اروپا خواهد بود.

در بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی بایننس، مشارکت ۱۰۰ میلیون یورویی آن برای پیشرفت طرح Objective Moon بیان شد. این ابتکار امیدوار است که بخش کریپتو را در فرانسه و منطقه اروپا به طور کلی توسعه دهد. همچنین سه پروژه مرتبط با ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین را در فرانسه افتتاح خواهد کرد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی Binance، طی کنفرانسی در فرانسه اعلام رسمی Objective Moon را اعلام کرد. وزیر دولت فرانسه برای انتقال دیجیتال و ارتباطات الکترونیکی، سدریک او، حضور داشت. جلسه در وزارت دارایی فرانسه پایان یافت.

علاوه بر این، مرکز تحقیقاتی و نوآورانه Binance را به سطح بعدی در فرانسه خواهد برد. بایننس تنها مشارکت کننده در این پروژه خواهد بود و امیدوار است با شتاب دهنده Objective Moon، یک شتاب دهنده فناوری Ledger Distributed به اهداف خود دست یابد.

همچنین مایل است یک برنامه آموزشی در مورد بلاک چین و کریپتو در فرانسه اجرا کند. امروز، این شرکت با همکاری مشترک با France Fintech و Ledger، نام‌های برجسته در بخش کریپتو، خواهد بود. این حرکت پتانسیل کریپتو را در فرانسه تقویت می‌کند و دامنه پذیرش کریپتو را گسترش می‌دهد.

ماه هدف به نفع منطقه است

مشارکت بایننس و فین‌تک فرانسه از طریق مرکز تحقیقاتی و نوآورانه بایننس برای ذهن‌های نوآور در فرانسه شغل ایجاد می‌کند. علاوه بر این، برنامه آموزشی راهی برای باز کردن چشم بسیاری از فرصت‌های موجود در رمزارز و بلاک چین خواهد بود.

از سوی دیگر، شتاب دهنده فناوری دفتر کل توزیع شده به طور مثبتی بر امنیت بلاک چین تأثیر می گذارد. به هر حال، مفاهیم آن هسته اصلی ساخت بلاک چین است.

به گفته Changpeng Zhao، بایننس به پتانسیل های پنهان در بخش های فرانسوی و اروپایی اعتقاد دارد. او افزود که استقرار پروژه های رمزنگاری در منطقه این پتانسیل را به چیزی ملموس تر افزایش می دهد. بایننس که امروزه یکی از پیشروترین و بزرگترین بخش ارزهای دیجیتال است، بدون شک تغییرات بسیار مورد نیاز را در منطقه ایجاد خواهد کرد.

آلن کلوت، رئیس فین تک فرانسه، از مدیرعامل بایننس نیز در همین دیدگاه حمایت می کند. به نظر او، فرانسه به دلیل مقررات، حرفه و پتانسیل نوآورانه خود در موقعیت بسیار خوبی برای جذب ارزهای دیجیتال قرار دارد. در عین حال، هر دو نهاد انتظار نتایج فوری را ندارند. آنها بر این باورند که چند سال آینده یک اکوسیستم منحصربه‌فرد مبتنی بر رمزارز و بلاک چین خواهند ساخت.

اروپا یک مرکز ارز دیجیتال قابل توجه است

طبق گزارش سپتامبر Chainalysis، منطقه اروپا به عنوان برجسته ترین هاب رمزنگاری در سطح جهان است. این تیم آسیای شرقی را که در گذشته در صدر جدول قرار داشت، پشت سر گذاشت. هوشیاری کشورهایی مانند آلمان، بریتانیا و سوئیس که از ارزهای دیجیتال به عنوان یک وسیله تبادل کارآمد حمایت می کنند. علاوه بر این، این منطقه دارای بیشترین دستگاه های خودپرداز رمزنگاری در سراسر جهان است.

با این حال، در یافتن مقررات روشن برای بخش کریپتو نیز با مشکلاتی مواجه است. برخی از کشورها مانند لیختن اشتاین که قانون بلاک چین را اجرا کردند، راه دقیق تری برای مقابله با این موضوع می بینند. اتحادیه اروپا در حال انجام اقداماتی برای مقابله با همین موضوع است که می تواند به نفع ابتکار عمل ماه باشد.