منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاسیسات معدن Bitfarm باعث نگرانی در آرژانتین شده است

تاسیسات معدن Bitfarm باعث نگرانی در آرژانتین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • مزرعه معدن Bitfarm در آرژانتین باعث نگرانی دولت می شود.
  • قانونگذار می خواهد اطلاعات بیشتری در مورد این تسهیلات داشته باشد.
  • Bitfarm علاقه مند به گسترش به آرژانتین به دلیل برق ارزان است.

شرکت زیرساخت Blockchain ، استخراج Bitfarm با پروژه مزرعه مگا-معدن خود در آرژانتین ابروها را بالا برده است.

مارتین برهونگارای، یک معاون ملی که به نظر می رسد نگران و نگران پروژه معدن بیت فارم است، خواستار قطعنامه ای شده است که دولت را مجبور به افشای اطلاعات مربوط به نصب این تاسیسات کند.

او می خواهد که نماینده ای از وزارتخانه های علوم، فناوری و نوآوری و نماینده دیگری از وزارت محیط زیست و توسعه پایدار در مورد تأثیر تأسیسات معدنی بیت فارم که در حال حاضر در کشور ساخته می شود صحبت کنند.

پیشنهاد این قانون مستلزم افشای موضوعات مرتبط با حوزه های انرژی ، زیست محیطی و اقتصادی است که توافقنامه اعلام شده توسط شرکت کانادایی Bitfarm برای تأمین برق از طریق نمایندگی بازار عمده فروشی برق (MEM) به مدت 8 سال را ثبت کرده است.

گفته می شود که این تاسیسات میزبان 55000 دستگاه معدن است و Bitfarms با شرکت برق خصوصی قراردادی را برای دریافت 210 مگاوات (مگاوات) ظرفیت زیرساخت با نرخ 2.2 سنت بر کیلووات ساعت منعقد کرده است.

چرا Berhongaray نگران تاسیسات معدن Bitfarm در آرژانتین است

با توجه به پیشنهاد معاون ملی، به نظر می رسد که وی به ویژه نگران قدرت و پایداری این معامله در آینده است زیرا پیشنهاد وی خواستار اطلاعات بیشتر در مورد تأسیسات انرژی است که برق را تأمین می کند.

همچنین، اگرچه ثابت شده است که PROA شرکت ساخت و ساز در حال انجام پروژه است، شرکت برق و مکان تاسیسات هنوز برای عموم یک معما است.

Bitfarms مستقر در کانادا به دلایل واضح به دنبال توسعه به آرژانتین است که یکی از آنها فرصت های انرژی مقرون به صرفه در بخش های خاصی از کشور است و این امر باعث می شود که شرکت های بیشتری به این منطقه به عنوان یک مقصد توسعه احتمالی نگاه کنند.

جفری مورفی ، رئیس Bitfarms ، این امر را تأیید کرد و خاطرنشان کرد که این امر به آنها کمک می کند تا عملکرد کوتاه مدت حاشیه خود را بهبود بخشیده و از یک عملیات عملی اطمینان حاصل کنند.