منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تئاتر AMC شروع به پذیرش پرداخت در شیبا اینو می کند

تئاتر AMC شروع به پذیرش پرداخت در شیبا اینو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تئاتر AMC شروع به پذیرش پرداخت SHiba Inu کرد.
  • مدیرعامل می گوید که آنها همچنین قصد دارند به زودی NFT را برای فیلم های پرفروش ارائه دهند.
  • تحلیلگر می گوید Shiba inu ممکن است به زودی یک مرحله دیگر را آغاز کند.

سینماهای زنجیره ای غول پیکر AMC theater گفته است که میم کوین محبوب Shiba Inu را به لیست گزینه های پرداخت ارز دیجیتال خود اضافه می کند.

مدیر عامل تئاتر AMC، آدام آرون، اعلام کرد که پس از آغاز به کار در اوایل سال جاری، به رویکرد طرفدار دارایی دیجیتال خود ادامه می دهد و به مشتریان خود اجازه می دهد کالاهای خاصی را با BTC، ETH، LTC و BCH خریداری کنند.

هفته‌ها پس از آن، تئاتر به دیوانگی سکه‌های میم پیوست و DOGE را به لیست سکه‌هایی که دریافت می‌کند اضافه کرد، قبل از اینکه آرون در توییتر از خود بپرسد که آیا AMC باید همین کار را با قاتل خودخوانده DOGE – Shiba Inu انجام دهد یا خیر.

در استخر حمایت زیادی برای شیبا ایجاد کرد، زیرا بسیاری از این ایده حمایت کردند، که ممکن است ایده مدیر عامل را برای بررسی آن آگاه کند.

برنامه‌های ارز دیجیتال بیشتر AMC Theater دارد

در جریان جلسه سهامداران شرکت در این هفته، مدیر عامل شرکت فاش کرد که AMC اکنون در حال بررسی است که چگونه می‌تواند روش پذیرش رمزارز را تکامل دهد، از جمله راه‌اندازی بالقوه خود و مشارکت با سینماها برای ارائه NFT برای اولین فیلم‌های پرفروش.

آرون گفت: «امروز می‌توانم تأیید کنم که ما در چند ماه گذشته با اشخاص ثالث بررسی کرده‌ایم که چگونه می‌توانیم ارز دیجیتال را بپذیریم و آیا امکان دارد که AMC حتی راه‌اندازی ارز دیجیتال خود را نیز در نظر بگیرد. به همین ترتیب، امروز می‌توانم به شما تأیید کنم که ما اکنون در حال گفتگو با چندین استودیو بزرگ هالیوود در مورد مفهوم سرمایه‌گذاری مشترک NFT‌های یادبود مربوط به عناوین فیلم‌های مهمی هستیم که در سینماهای ما نمایش داده می‌شوند.»

شیبا در اخبار AMC افزایش می یابد؟

پس از اعلام آرون در مورد AMC Theater و SHIBA، توییتر در مورد این خبر سر و صدا شده است. فعالیت‌های اجتماعی و بازاری شیبا اینو نشان‌دهنده چشم‌اندازی صعودی است زیرا میم کوین برای بهبود آماده می‌شود.

کارشناسان ماهیت متمرکز SHIB را مورد انتقاد قرار داده اند که در آن ده کیف پول 72 درصد از عرضه SHIB در گردش را در اختیار دارند. مارک کالن، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، روند قیمت SHIB را ارزیابی کرده و احتمال می دهد که میم کوین برای یک مرحله دیگر افزایش یابد.