منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیش از 465 میلیون دلار موقعیت بیت کوین با بازپس گیری 50،000 دلار BTC منحل شد

بیش از 465 میلیون دلار موقعیت بیت کوین با بازپس گیری 50،000 دلار BTC منحل شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

:

  • بیش از 465 میلیون دلار موقعیت بیت کوین مختل شده است زیرا BTC 50،000 دلار روتوش کرده است.
  • همانطور که تحلیلگر ویل کلمنته پیش بینی کرده بود ، افزایش بیت کوین در پی افت شدید همه موجودی های ارزی است.

در کمتر از 24 ساعت پس از افزایش BTC به بیش از 50،000 دلار ، بیش از 465 میلیون دلار موقعیت بیت کوین منحل شد. این شامل تمام موقعیت های آتی بیت کوین در چندین پلتفرم معاملات مشتقه است که به دلیل افزایش ناگهانی بیت کوین از اهرم بیش از حد استفاده کرده اند.

158 میلیون دلار موقعیت بیت کوین در OKEx بسته شد

طبق گزارش CryptoRank ، OKEx بیشترین ارزش نقدینگی را داشت. بیش از 158 میلیون دلار موقعیت های کوتاه بیت کوین به اجبار در بستر خود بسته شد و پس از آن Bybit که حدود 142 میلیون دلار نقدینگی بیت کوین را ثبت کرد. صرافی صرافی رمزنگاری ، بایننس ، تنها 59 میلیون دلار پوزیشن کوتاه داشت که منحل شد.

با توجه به ماهیت ناپایدار دارایی ، انحلال موقعیت بیت کوین یک اتفاق معمول است. افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین به ترتیب موقعیت های کوتاه یا بلند را منحل می کند. انحلال شورت به عنوان افزایش قیمت در نظر گرفته می شود ، زیرا همچنین موقعیت بیشتری برای موقعیت های طولانی تر فراهم می کند.

در طول 24 ساعت گذشته حدود 6.6 درصد افزایش علاقه به آینده آتی بیت کوین وجود داشته است و بایننس بیش از 4.55 میلیارد دلار بهره باز دارد.

ویل کلمنته 50،000 دلار BTC پیش بینی کرد

بیت کوین قبلاً در 23 آگوست به 50،000 دلار رسیده بود. با این حال ، ورودی ها و فروش زیادی در آن سطح وجود داشت که باعث کاهش بیت کوین شد. درست قبل از افزایش مجدد به 50،000 دلار ، مانده BTC در مبادلات به طور قابل توجهی کاهش یافت ، که نشان می دهد سرمایه گذاران دوباره در حال جمع شدن هستند.

بیش از 465 میلیون دلار بیت کوین با بازپس گیری 50،000 دلار 1 بیت کوین منحل شد

از نمودار می توان به راحتی نشان داد که قیمت بیت کوین با قیمت رابطه معکوس دارد. بنابراین ، اگر سرمایه گذاران به جمع آوری بیت کوین ادامه دهند ، به احتمال زیاد به افزایش خود ادامه می دهد.