منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین: 3 کاندو خرده فروشی در نیویورک ارائه شده در بیت کوین

بیت کوین: 3 کاندو خرده فروشی در نیویورک ارائه شده در بیت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• گروه مگنوم اعلام می کند که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرد.
• آژانس املاک و مستغلات از تراکنش های سریع در بیت پی سود می برد.

پذیرش بیت کوین در نیویورک یک واقعیت است و به طور مکرر در پرداخت های کافه تریا، فروش داخل خودرو و فروش املاک دیده می شود. شهروندان نیویورک روز به روز به تراکنش‌های مجازی نزدیک‌تر می‌شوند و توکنی مانند بیت‌کوین دریافت می‌کنند که برای داشتن آنها در کیف پول سود می‌آورد.

فروش املاک تجاری در داخل شهر اخیراً در نیویورک به دلیل سهولت در پرداخت های رمزنگاری شده جشن گرفته شد. آژانس‌های املاک و مستغلات مانند Magnum Real Estate پشت این فروش‌های تجاری هستند که در آن پرداخت‌ها با BTC را می‌پذیرند.

مگنوم امکان پرداخت املاک و مستغلات با بیت کوین را فراهم می کند

بیت کوین

املاک مگنوم، یکی از آژانس‌های املاک و مستغلات اصلی در نیویورک در 385 First Avenue، اعلام می‌کند که پرداخت هزینه آپارتمان‌های خود را با ارزهای دیجیتال می‌پذیرد، اما فعلا فقط بیت‌کوین را می‌پذیرد. آژانس املاک و مستغلات معتقد است که تقاضای زیادی در فروش آپارتمان وجود دارد که در آن ارائه دهندگان از پذیرش ارزهای دیجیتال خودداری می کنند.

گروه مگنوم می‌گوید هدفش ارائه یک سیستم پرداخت انعطاف‌پذیر است که در آن مشتریانش می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا با ارزهای رمزپایه یا فیات مانند دلار پرداخت کنند. بن شاول، مدیر شرکت املاک و مستغلات، گفت که سه آپارتمان برای فروش در منهتن به ارزش حدود 29 میلیون دلار وجود دارد و بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرد. شائول همچنین چندین قرارداد را برای پرداخت امضا کرده است، مانند در سال 2018، جایی که او یک آپارتمان Upper East Side به ارزش 15.3 میلیون دلار را با BTC فروخت.

به گفته Shaoul، عملیات ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و او قصد ندارد آن را از دست بدهد. مدیر گروه مگنوم معتقد است که بیت کوین به طور یکپارچه با آژانس های املاک و مستغلات برای ارائه تراکنش های ساده و ایمن مرتبط است.

چرا فروش املاک و مستغلات با استفاده از ارزهای دیجیتال بسیار کارآمد است؟

هنگامی که شرکت املاک و مستغلات ملکی را به بیت کوین می فروشد، از مزایای نقدینگی و امنیتی برخوردار می شود. آژانس املاکی مانند گروه مگنوم مجبور نیست 30 تا 60 روز کاری برای برداشت پول پس از خرید منتظر بماند، اما می تواند روز بعد پس از انعقاد قرارداد این کار را انجام دهد.

مالک، گروه مگنوم، مجبور نیست توکن پذیرفته شده را ببیند یا با آن معامله کند، اما از یک شبکه غیرمتمرکز برای مبادله بیت کوین خود با دلار استفاده خواهد کرد. معمولاً BitPay برای این تراکنش در دسترس است، یک پلت فرم رمزنگاری قابل اعتماد که از آتلانتا کار می کند.

BitPay پرداخت بیت‌کوین را می‌پذیرد و بعداً توکن‌ها را می‌فروشد تا پول را به دلار به آژانس املاک و مستغلات ارسال کند. این تراکنش‌ها را می‌توان در هر زمانی در طول هفته بدون کمیسیون پرداخت بالا، اما با حداقل هزینه تعیین‌شده توسط ارائه‌دهنده، انجام داد. مانند سایر آژانس‌های املاک، گروه مگنوم مجبور نخواهد بود از سیستم‌های تأیید اعتبار مالی خسته‌کننده‌ای که برخی بانک‌ها استفاده می‌کنند، استفاده کند.