منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین پریمیوم به لطف خریداران Coinbase Pro افزایش می یابد

بیت کوین پریمیوم به لطف خریداران Coinbase Pro افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گزارش ها از شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین CryptoQuant نشان می دهد که شاخص حق بیمه کوین بیس برای دومین بار از آوریل 2022 وارد قلمرو مثبت شده است. این شاخص ابتدا در 30 ژوئن به 0.217 افزایش یافت و سپس دوباره به روند نزولی سقوط کرد.

پس از هفته ها معاملات در قرمز، بازار به طور موقت به سطح یک تریلیون دلار رسید. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان، بیت کوین، و چندین آلتکوین قابل توجه دستاوردهای قابل توجهی را تجربه کردند. علاوه بر این، حق بیمه قیمت بیت کوین کوین بیس پس از افزایش به حدود 0.075 تثبیت می شود.

همچنین به نظر می رسید که تفاوت حق بیمه بیت کوین کوین بیس در هفته گذشته در حال کاهش است. این نشان می دهد که ممکن است فشار فروش کاهش یابد.

در اصل، حق بیمه مثبت نشان می دهد که نهنگ ها ذخایر خود را تقویت کرده و به خرید در سطح بیشتری ادامه می دهند. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده افزایش فعالیت سرمایه گذاران و اعتماد به کوین بیس است.

شایان ذکر است که Coinbase Premium، آماری که برای ارزیابی حرکت نهنگ های سازمانی در نظر گرفته شده است، قیمت بیت کوین را در بایننس و کوین بیس پرو در برابر تتر و دلار مقایسه می کند. حتی اگر جدیدترین سود لزوماً نشان دهنده روند صعودی نباشد، نشان می دهد که خریداران نهادی در محدوده قیمت حضور دارند.

آیا بیت کوین در حال بازیابی است؟

در ماه مه، یک رکود شدید بازار باعث شد که حق بیمه بیت کوین در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال با مقر ایالات متحده به پایین ترین سطح (منفی) از سال 2019 کاهش یابد. تنها در ژوئن، بیت کوین نامنظم ترین سه ماهه خود در یک دهه گذشته را تجربه کرد و دو بار به زیر 20000 دلار رسید.

فقط آغاز، مارپیچ مرگ نشانه های محیط زیست Terra و شرایط وخیم اقتصاد کلان بود. به دنبال آن، برخی از شرکت‌های رمزنگاری معروف، کارگران خود را کاهش دادند و وام‌دهندگان دارایی‌های دیجیتال درخواست ورشکستگی و انحلال دادند.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال در مصاحبه ای با CNBC، ارائه شده است آخرین تحلیل او از وضعیت بازار ارزهای دیجیتال و پیش بینی کرد که پس از انحلال موقعیت های اهرمی بزرگ، به پایین ترین سطح خود نزدیک می شود. اما تا زمانی که یک روایت صعودی ذهنیت کلی را تغییر دهد، بی نظمی می تواند در کوتاه مدت ادامه یابد. او همچنین اضافه کرد که با وجود نوسانات، بازار کریپتو دوباره در حال بهبود است.