منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین عیسی از پرداخت ۱۲ میلیون دلاری که به جنسیس بدهکار است خودداری می کند

بیت کوین عیسی از پرداخت ۱۲ میلیون دلاری که به جنسیس بدهکار است خودداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

راجر ور، یکی از حامیان محبوب بیت کوین، دیروز در پستی در ردیت تأیید کرد که «وجوه کافی» برای بازپرداخت ۲۱ میلیون دلاری که ادعا می‌شود به کارگزار ارزهای دیجیتال ورشکسته جنسیس دارد، دارد. با این حال، ور به دلیل توافقی مبنی بر اینکه انتظار می‌رود جنسیس حلال باقی بماند، مخالفت کرد. او نوشت: «از پرداخت بدهی‌ام خوشحالم، اما این درست نیست که مشتریان در موقعیتی قرار بگیرند که «سرها را از دست می‌دهند و جنسیس برنده دم است».

دیروز، ور – که به دلیل استفاده زودهنگام از این فناوری، لقب “Bitcoin Jesus” را به خود اختصاص داد – به پست آنلاین پاسخ داد و صبح چهارشنبه، اسکرین شات از نظر خود را در توییتر به اشتراک گذاشت تا همه ببینند.

روز دوشنبه، GGC International – یکی از زیرمجموعه‌های Genesis Global Capital – در درخواست تجدیدنظر به دادگاه عالی ایالت نیویورک، اتهامات علیه Ver را افشا کرد. طبق اسناد دادگاه، ور تعهد خود را مبنی بر تسویه معاملات گزینه های ارز دیجیتال به ارزش 20,869,788 دلار که در 30 دسامبر منقضی شده بود، نادیده گرفت.

در 20 ژانویه، کارگزاری و میز وام‌دهی گروه ارز دیجیتال با استناد به اسناد دادگاه مبنی بر اینکه بیش از 150 میلیون دلار برای حمایت مالی از روند انتقال خود دارد، به وضوح اعلام ورشکستگی خود را اعلام کرد.

همچنین، Ver و CoinFLEX سال گذشته با هم اختلاف داشتند. در ژوئن همان سال، CoinFLEX اعلام کرد که برداشت ها را به دلیل مشکلات نقدینگی متوقف می کند – یک اتفاق رایج در بین شرکت ها در دوران ورشکستگی. مارک لمب، مدیر عامل CoinFLEX، در توییتر ادعا کرد که Ver به آنها 47 میلیون دلار بدهکار است، همراه با یک اخطار پیش فرض صادر شده برای عدم پرداخت.

Ver به شدت این بیانیه را به عنوان “نادرست” محکوم کرد و استدلال کرد که CoinFLEX در واقع به او مدیون است. همچنین، او حتی به توییتر، وی اظهار داشت: “من نه تنها به این طرف مقابل بدهکار نیستم، بلکه آنها موظفند مبلغ قابل توجهی را به من بازپرداخت کنند که اکنون در تلاش برای پس گرفتن آن هستم.”