منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین طلا را به عنوان محبوب ترین دارایی توسط مدیران صندوق شکست می دهد

بیت کوین طلا را به عنوان محبوب ترین دارایی توسط مدیران صندوق شکست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • قیمت طلا به دلیل تورم کاهش یافته است
  • اکثر مدیران صندوق، تحلیلگران و سرمایه گذاران موافق هستند که بیت کوین بهتر از طلا است
  • یک اجماع کلی وجود دارد که بیت کوین در درازمدت طلا را از بین خواهد برد

در حالی که به نظر می رسد بازار کریپتو در حال تجربه یک لحظه پر از دست انداز است، بیت کوین در برابر طلا به عنوان ترجیح داده شده ترین دارایی برای ذخیره ارزش، در حال افزایش است. کاهش قیمت در بازار کریپتو ممکن است نتیجه افزایش ترس سرمایه‌گذاران در بحبوحه گزارش‌های مربوط به قرنطینه‌های احتمالی به دلیل کرونا باشد. شایان ذکر است که شیوع همه گیری ویروس کرونا در بخش های مختلف اقتصادی در سراسر جهان ویرانی به بار آورده است.

طلا کاهش یافته است

این ترس بازار طلا را نیز تحت تأثیر قرار داده است و تنها در هفته گذشته 0.7 درصد دارایی را به عقب بازگردانده است. این به دنبال بیانیه ای از سوی رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو، کریستوفر والر، حمایت مالی از بانک مرکزی برای ادامه اقدامات تسهیل کمی که شناخته شده است باعث تورم می شود، آمد.

اخیراً، قیمت طلا به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته رسیده است، چیزی که تحلیلگران فنی مانند گری واگنر آن را به افزایش تورم نسبت می دهند. گری با Gold Forecast کار می کند. به گفته وی، قیمت طلا به طور مستقیم با دلار مرتبط است و زمانی که ارزش ارز به دلیل تورم کاهش می یابد، به نظر می رسد قیمت طلا افزایش می یابد.

بیت کوین به عنوان یک فروشگاه برتر ارزش

نگاهی به پویایی بازار در چند سال اخیر نشان می‌دهد که مدیران صندوق‌ها به‌طور فزاینده‌ای از بیت‌کوین در مقابل طلا هنگام تسویه حساب بر روی یک دارایی برای ذخیره ارزش حمایت می‌کنند. مدیر عامل گلکسی دیجیتال، مایک نووگراتز، هنگام انتشار گزارشی برای سه ماهه سوم امسال، خاطرنشان کرد که طلا به عنوان دارایی که ذخیره ارزش بیشتری را ارائه می دهد، توسط BTC پیشی گرفته است. مایک در ادامه خاطرنشان کرد که بیت کوین اکنون به طور گسترده پذیرفته شده است و بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این یک دستاورد بزرگ برای دارایی‌ای است که تنها یک دهه از عمرش می‌گذرد.

بیت کوین از طلا پیشی خواهد گرفت

نبرد بین طلا و بیت کوین سال هاست که داغ شده است و اکنون برخی از برترین و معتبرترین بازیگران بازار در اردوگاه BTC هستند. به گفته بنیانگذار Skybridge Capital، آنتونی اسکاراموچی، هرکسی که در مورد بیت کوین اطلاعات کسب کند، در نهایت پول خود را در آن سرمایه گذاری می کند. اسکاراموچی مثبت است که قیمت بیت کوین در آینده نزدیک به 500 هزار دلار خواهد رسید. پل تودور جونز یکی دیگر از چهره های محبوب است که طرفدار بیت کوین بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حدود 56765 دلار معامله می شود که در 7 روز گذشته 13.5 درصد عقب نشینی و روزانه 3.9- درصد داشته است. با این حال، به نظر می رسد که عقب نشینی قیمت بر بیشتر ارزهای دیجیتال دیگر نیز تأثیر گذاشته است و آن را به یک تغییر کلی بازار تبدیل کرده است.