منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین: سیاستمداران خواهان پرداخت حقوق به صورت رمزنگاری هستند

بیت کوین: سیاستمداران خواهان پرداخت حقوق به صورت رمزنگاری هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• آدامز از همان ایده های شهردار میامی در مورد ارزهای دیجیتال پیروی می کند.
• بیت کوین به ارز دیجیتال اصلی سیاستمداران آمریکایی تبدیل شده است.

از زمانی که فرانسیس سوارز، شهردار میامی، اصرار داشت که از طریق ارزهای دیجیتال پول دریافت کند، سیاستمداران دیگری مانند اریک آدامز از نیویورک نیز به این روند پیوستند. آدامز همچنین در مورد پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال دقیق‌تر بوده و به بخشی از آینده می‌چسبد.

بر اساس گزارش‌ها، شهردار جدید نیویورک خواسته است که سه پرداخت اول او با ارزهای دیجیتال باشد. آدامز می افزاید که اپل بزرگ نقطه کانونی در تجارت کریپتو آمریکا خواهد بود.

اریک آدامز پرداخت های بیت کوین را اعلام کرد

بیت کوین

انتخابات شهردار نیویورک بین کرتیس اسلیوا جمهوری خواه و اریک آدامز دموکرات برگزار شد که آدامز پیروز شد. با کمتر از یک هفته فعالیت، شهردار جدید با پاسخ به فرانسیس سوارز، شهردار میامی، در مورد پرداخت با ارزهای دیجیتال، محبوبیت زیادی کسب کرده است. دموکرات گفته است که اولین پرداخت او در ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه با بیت کوین خواهد بود.

اگرچه دیدگاه آدامز در مورد پرداخت های احتمالی بیت کوین جذاب است، اما او در میان سیاستمدارانی که در کنار سوارز به ارزهای دیجیتال می بالند، در جایگاه دوم قرار دارد. با این حال، شهردار میامی ماه‌ها در مورد رمزارزها، ایجاد قوانینی به نفع و توسعه توکن بومی MaimiCoin صحبت کرده است. سوارز همچنین در سمینار BTC شرکت کرد و در آنجا علاقه خود را نسبت به استخراج کنندگان رمزنگاری و فناوری های مبتنی بر بلاک چین نشان داد.

برای بسیاری از علاقه مندان به کریپتو، نظرات جدید آدامز ممکن است کپی برداری از اقدامات فرانسیس سوارز در طول سال باشد. با این حال، با توجه به اینکه ایالات متحده پذیرش ارزهای دیجیتال را افزایش داده است، می تواند کارساز باشد. در گزارشی، آدامز با اشاره به بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرد که در جهت درستی نگاه می کند.

سیاستمداران به ارزهای دیجیتال نگاه می کنند

تب کریپتوکارنسی به سوارز و آدامز و دیگر سیاستمداران آمریکایی رسیده است که پذیرفته اند سرمایه گذاری در بیت کوین قدرت دارد. از ابتدای سال، کریپتوها در ایالات متحده اولویت پیدا کرده اند. سیاستمدارانی مانند اسکات کانگر، که به عنوان شهردار شهر جکسون تنسی انتخاب شد، نشان دادند که می توانند پرداخت های رمزنگاری شده را در لیست حقوق و دستمزد خود لحاظ کنند. با این حال، تا کنون، Conger هیچ کاری برای حمایت از این ادعاها انجام نداده است.

بسیاری از مردم تعجب کرده اند که چرا سیاستمدارانی مانند سوارز، آدامز یا حتی کانگر بیت کوین را حفظ می کنند. اگرچه این بازار مجازی در سال های گذشته به عنوان غیرقانونی، نادرست یا فاسد شناخته شده است، اما ممکن است این افکار تحت الشعاع قیمت ارزهای دیجیتال قرار بگیرند.

شرکت های آمریکایی مانند تسلا در ابتدای سال بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین خریدند و امروز این سهام به بیش از 100 درصد افزایش یافت و هیچ کاری انجام نداد. با چنین دستاوردهای قابل توجهی، جای تعجب نیست که سیاستمداران و شرکت های آمریکایی به دنبال معامله بیت کوین با قیمت 61199 دلار هستند.