منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد ، آیا 100 هزار دلار بعدی است؟

بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد ، آیا 100 هزار دلار بعدی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL/DR:

  • قیمت بیت کوین به 67 هزار دلار رسید که بالاترین رکورد تاریخ است.
  • کارشناسان پیش بینی می کنند که BTC تا پایان امسال به 100 هزار دلار برسد.
  • اولین راه اندازی ETF مبتنی بر بیت کوین نشانه این است که تنظیم کننده های ایالات متحده در حال کاهش قیمت رمزنگاری هستند.

بیت کوین سرانجام از بالاترین سطح خود یعنی 64،895 دلار در 14 آوریل عبور کرد. ارز دیجیتال پیشرو در جهان به صعود خود ادامه داد 67،016 دلار در روز چهارشنبه ، که سود سالانه خود را به تقریبا 130٪به BTC در زمان نگارش این مقاله با 66685 دلار معامله می شود.

پس از نزدیک شدن به مرز 65 هزار دلار در آوریل ، بیت کوین دچار رکود گسترده ای شد که ماه ها ادامه داشت. در ماه جولای ، قیمت بیت کوین به زیر مرز 30 هزار دلار رسید. سرمایه گذارانی که در آن مدت سکه خریداری کردند مطمئناً امروز برای یک مهمانی بزرگ برنامه ریزی کرده اند.

رکورد جدید قیمت بیت کوین برای همه افراد در بازار هوای تازه بود ، اما دور از انتظار نبود. کمتر از 24 ساعت پیش ، اولین ETF مبتنی بر آتی بیت کوین (صندوق قابل معامله در بورس) در بورس نیویورک آغاز به کار کرد.

بعدی بیت کوین چیست؟

کلمه در مورد صنعت رمزنگاری این است که BTC تا پایان سال 2021 به سمت 100K در راه است و اغراق آمیز نیست! اولین معامله ETF مرتبط با بیت کوین طی 24 ساعت اول خود 1 میلیارد دلار تجارت داشت. بلومبرگ آن را به عنوان بزرگترین راه اندازی ETF در تمام دوران از نظر علاقه “مردمی” توصیف کرد.

این راه اندازی به وضوح ثابت کرده است که مشاغل ایالات متحده در آینده نزدیک نسبت به بیت کوین و احتمالاً سایر ارزهای رمزنگاری شده مطلوب هستند. به طور کلی ، مقررات مربوط به رمزنگاری ، حداقل در ایالات متحده ، همچنان در حال کاهش است. این واقعیت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده صندوق ProShares متصل به بیت کوین را مسدود نکرده است نشان می دهد که تنظیم کننده های دولتی به طور فزاینده ای با محصولات و دارایی های پشتیبانی شده از رمزنگاری راحت شده اند.

بیت کوین

ما همچنین نمی توانیم فراموش کنیم که السالوادور در حال پیش بردن پذیرش انبوه بیت کوین خود است. همچنین روز چهارشنبه ، Volaris Airlines در السالوادور اولین هواپیمایی بود که بیت کوین را به عنوان پرداخت پذیرفت. متیو دیب ، مدیر عامل Stack Funds ، پیش بینی کرد که هدف بعدی بیت کوین 80 هزار دلار در کوتاه مدت است. اولریک لیکه ، بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری محبوب ARK36 ، اظهار داشت که ظاهراً بیت کوین به سمت نقطه عطف 100 هزار دلار ، حداقل تا سه ماهه اول سال 2022 ، اگر نه 2021 ، پیش می رود.

بنابراین ، حزب BTC به احتمال زیاد ادامه می دهد و به شدت به سمت علامت پیش بینی شده 100 هزار دلاری حرکت می کند. به نظر می رسد تنها س rightالی که در حال حاضر وجود دارد این است که چقدر زود اتفاق می افتد؟

با این حال ، همه نسبت به این افزایش قیمت بیت کوین خوشبین نیستند. برخی از کارشناسان هشدار داده اند که اگر زمستان آینده منجر به کمبود انرژی در سراسر جهان شود ، ممکن است نهادهای نظارتی نسبت به ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر PoW شدیدتر شوند.

صرف نظر از همه خوش بینی ها و منفی گرایی های موجود در بازار ، یک چیز مسلم است که بیت کوین در ماه های آینده همچنان در سرفصل خبرها باقی خواهد ماند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که از نظر تاریخی روند صعودی مستمر بیت کوین همیشه مورد توجه نهادهای نظارتی در سراسر جهان قرار گرفته است. بنابراین ، چند ماه آینده سرنوشت ساز خواهد بود.

سرمایه گذاران باید در برابر رکورد جدید تاریخ چگونه واکنش نشان دهند؟

با همه هیاهوها و شور و شوق در مورد بیت کوین ، قابل درک است که بسیاری از سرمایه گذاران FOMO (ترس از دست دادن) را تجربه می کنند. با این حال ، مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده ، سرمایه گذاران باید قبل از ورود به این بازار صعودی ، آرام و منطقی باشند.

کارشناسان همیشه توصیه می کنند که هرگونه سرمایه گذاری احتمالی در رمزنگاری را کمتر از 5 درصد از کل سبد سهام خود نگه دارید. کارل ایکان ، میلیاردر صنعتگر کهنه کار اخیراً گفته است که بیت کوین در بلندمدت بهترین راه برای جلوگیری از تورم خواهد بود. این نشان می دهد که دارندگان بیت کوین خود را در دراز مدت نگه می دارند.

ما نمی توانیم برآورد دقیقی از آنچه ممکن است رخ دهد به شما ارائه دهیم ، هیچ کس نمی تواند! بی ثباتی بازار هنوز وجود دارد. اما واقعیت این است که بیت کوین در حال افزایش است و وقتی BTC زخمی می شود ، بقیه بازار ارزهای رمزنگاری شده نیز افزایش می یابد. در حال حاضر ، گاوها تا پایان سال با سرعت کامل در حال دویدن هستند.