منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین در میان 29،696 ورودی بیت کوین به صرافی ها باز می گردد

بیت کوین در میان 29،696 ورودی بیت کوین به صرافی ها باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • هفته گذشته حدود 29،696 BTC به صرافی ها منتقل شد که باعث افزایش قابل توجه عرضه صرافی ها شد.
  • این ورودی ها همزمان با کاهش قیمت BTC زیر 50،000 دلار بود.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده بیت کوین (BTC) چند روز پیش به سطح قیمت 50 هزار دلار بازگشت. با این حال ، BTC از شتاب خرید کافی برای حفظ قیمت بالاتر از این سطح برخوردار نبود. داده ها از Glassnode نشان می دهد جریان عظیمی در مبادلات وجود داشت که معمولاً یک شاخص نزولی است که نشان دهنده فشار قریب الوقوع فروش است.

هفته گذشته تقریبا 29،700 بیت کوین به صرافی ها منتقل شد

بر اساس داده های Glassnode که توسط یک تحلیلگر رمزنگاری ، ویلی وو ، به اشتراک گذاشته شده است ، بیت کوینرها در طول هفت روز گذشته حدود 29،696 BTC را به صرافی ها منتقل کردند.

توجه داشته باشید که عرضه بیت کوین در صرافی ها از ماه گذشته در حال کاهش بوده است ، احتمالاً با جمع شدن افراد بیشتری و ارسال سکه های خود به کیف های خارجی زیر 50 هزار دلار. با این حال ، جریان ورودی هفته گذشته تا حدی قابل توجه بود که باعث افزایش قابل توجه نمودار ذخیره بورس شد.

همچنین مقدار قابل توجهی BTC وجود دارد که در 24 ساعت گذشته به صرافی ها منتقل شد. حدود 2.3 میلیارد دلار BTC به صرافی ها منتقل شد. با این حال ، تنها 1.5 میلیارد دلار از مبادلات خارج شد و جریان خالص آن +828 میلیون دلار بود.

با قضاوت درباره داده ها ، به نظر می رسد نهنگ ها یا معامله گران بیت کوین محدوده قیمت 50،000 دلار را با تماس های کوتاه هدف قرار داده اند. ویلی وو می گوید: اگر بیت کوین باید روند صعودی خود را ادامه دهد ، این “روندی نیست که ما بخواهیم ادامه دهیم”.

ذخیره ارزی BTC

ذخیره بیت کوین در همه صرافی ها تقریباً به 2.520 میلیون بیت کوین افزایش یافته است. این میزان 1.77 درصد افزایش را در پایین ترین سطح سه ماهه ثبت شده در 11 آگوست نشان می دهد.

در زمان نگارش این خبر ، BTC در تعداد 24 ساعته 2.45 درصد کاهش یافت و در 48.568 دلار معامله شد. با این حال ، در شمارش هفت روزه ، BTC همچنان پنج درصد افزایش دارد و حجم معاملات 24 ساعته آن 35.2 میلیارد دلار است.