منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد در حالی که LUNA و TRX صعودی هستند

بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد در حالی که LUNA و TRX صعودی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بیت کوین در آستانه سقوط به بالاترین سطح خود با قیمت فعلی 64800 دلار قرار دارد.
  • LUNA و TRX به ترتیب 8 و 3 درصد افزایش یافته اند.

بیت کوین امروز همچنان صعودی است و تلاش می کند به بالاترین سطح خود در 64.8 هزار دلار برسد. BTC در حال حاضر تنها 1.56 درصد کمتر از ATH خود است و 63.8 هزار دلار معامله می شود. این سکه پس از فهرست گذاری ProShares ETF در بورس نیویورک (NYSE) افزایش یافت.

در 24 ساعت گذشته ، بیت کوین 2.61 درصد رشد کرد و از روند نزولی که در ماه مه شاهد آن بودیم ، به طور کامل بهبود یافت. حجم معاملات کریپتو پادشاه 36.5 میلیارد دلار است که در 24 ساعت گذشته 2.06 درصد کاهش یافته است.

در حالی که ETH به تدریج افزایش می یابد ، بیت کوین در حال شکستن ATH است

برتری سکه در 47.53 remains باقی مانده است. با افزایش صعودی BTC به سطوح جدیدتر ، آلت کوین ها عمر چندانی از خود نشان ندادند. با این حال ، اتریوم صبح روز چهارشنبه بیش از 50 دلار افزایش یافت اما همچنان 11.37 درصد از بالاترین سطح خود کاهش یافته است.

بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد در حالی که LUNA و TRX صعودی 1 هستند
منبع: Tradingview

در مقایسه 2 ارز رمزنگاری شده برتر ، سرمایه بازار ETH 456 میلیارد دلار است و نرخ تسلط آن 17.98 درصد است ، در حالی که سرمایه بازار بیت کوین امروز 1.2 تریلیون دلار است که 2.57 درصد افزایش یافته است.

بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد در حالی که LUNA و TRX صعودی 2 هستند
منبع: Tradingview

قیمت LUNA و TRX افزایش می یابد

توکن LUNA در 24 ساعت گذشته 8.09 درصد افزایش یافت در حالی که حجم معاملات این توکن 61.11 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 807 میلیون دلار است ، به این معنی که سرمایه گذاران به طور فعال در LUNA سرمایه گذاری می کنند.

از سوی دیگر ، Tron در 24 ساعت گذشته 2.98 rose افزایش یافت و چهارشنبه با یک صعود صعودی آغاز شد. اگر این روند ادامه یابد ، شاهد خواهیم بود که مقاومت قیمت ها در خاک باقی می ماند. حجم معاملات توکن TRX 21.08 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 1.6 میلیارد دلار است و این یکی از فعال ترین توکن های معامله شده امروز است.

قاتلان ETH مانند Cardano (ADA) و Solana (SOL) نیز بیش از 1 rose افزایش یافته اند. حجم معاملات ADA 14.05 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 3.1 میلیارد دلار است ، در حالی که حجم SOL 4.5 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 1.4 میلیارد دلار است.