منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین به بالاترین حد خود رسید: آیا بیت کوین در سال 2021 به 100 هزار دلار خواهد رسید؟

بیت کوین به بالاترین حد خود رسید: آیا بیت کوین در سال 2021 به 100 هزار دلار خواهد رسید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • بیت کوین بالاترین قیمت خود را در 69044 دلار ثبت می کند.
  • بیت کوین در منطقه 65 هزار دلاری پشتیبانی فوق العاده ای از خود نشان داده است.
  • پذیرش گسترده تر کریپتو و تورم فزاینده نشان دهنده آینده قوی برای بیت کوین است.

بیت کوین، محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان، امروز به بالاترین حد خود رسیده است 69,044 دلار. این جهش تنها پس از 2 روز از ATH قبلی خود با حدود 68 هزار دلار رخ داد. بیت کوین در یک هفته تقریباً 8 درصد افزایش یافته است.

بیت‌کوین در ماه گذشته به حرکت صعودی خود ادامه داده است و سپس از اواخر اکتبر، پشتیبانی را با قیمت 63 هزار دلار تثبیت و آزمایش کرده است. با این حال، به نظر می رسد که بیت کوین ممکن است یک روند صعودی دیگر را آغاز کند، زیرا پس از یک هفته پر از اخبار مثبت پیرامون این ارز دیجیتال پیشرو، در حال رسیدن به مرز 70 هزار دلار است.

چرا بیت کوین در حال افزایش است؟

دیروز، تیم کوک، مدیرعامل اپل فاش کرد که مالک هر دو بیت کوین و اتریوم، دو سکه پیشرو در بازار است. قیمت هر دو بیت کوین و اتریوم امروز تقریباً همزمان به بالاترین حد خود رسید.

این تنها عامل موفقیت مداوم بیت کوین در چند ماه گذشته نیست. بیت کوین در طول سه ماهه سوم سال جاری حمایت و اعتماد فوق العاده ای به دست آورده است که سرمایه گذاران را متقاعد کرده است که بیت کوین بیشتری را نگه دارند و به پرتفوی خود اضافه کنند.

برخی از سرمایه گذاران حتی منتظر کاهش بیت کوین نیستند، زیرا با هر قیمت فعلی خرید می کنند. حجم معاملات بیت کوین از ماه گذشته بسیار ثابت بوده است. این به این دلیل است که سرمایه گذاران این اطمینان را به دست می آورند که ارزش بیت کوین در بلندمدت بسیار بالاتر خواهد رفت، حتی فراتر از مرز 100 هزار دلار.

اوایل هفته گذشته، شهرداران میامی و نیویورک اعلام کردند که حقوق خود را به بیت کوین می گیرند. علاوه بر آن، پذیرش انبوه بیت کوین در السالوادور به عنوان پول ملی تاکنون به طور گسترده ای موفقیت آمیز بوده است. این کشور قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد 20 مدرسه جدید از روی بیت کوین بسازد. به نظر می رسد هر روز عنوان جدیدی در مورد پذیرش بیت کوین در صنایع مختلف وجود دارد. اوایل امروز، غول های املاک و مستغلات آمریکای جنوبی La Haus اعلام کردند که از هم اکنون پرداخت های BTC را می پذیرند.

بیت کوین

بنابراین، این عوامل اعتماد فوق العاده ای را به ارز دیجیتال پیشرو ایجاد کرده است. در اوایل سال جاری، به دلیل نگرانی های زیست محیطی در مورد استخراج BTC، دچار افت شدید شد. با این حال، در سه ماهه پایانی سال کاملاً بازگشت کرده است.

آیا بیت کوین قبل از سال جدید به 100 هزار دلار خواهد رسید؟

بیت کوین دارای شتاب صعودی برای ادامه دادن به رکوردهای جدید تاریخ است. با این حال، 100 هزار دلار ممکن است برای 50 روز آینده بیش از حد انتظار باشد. اما نشانه هایی از خوش بینی در افق دیده می شود.

همانطور که در ماه اکتبر ثبت شد، شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده در یک دوره 12 ماهه 6.2 درصد افزایش یافت که بالاترین نرخ در تقریبا 30 سال گذشته است. تورم سر به فلک کشیده استکه برای جامعه ما بد است، اما برای دارندگان رمزارز نشانه خوبی است. هر زمان که تورم اوج می گیرد، دارایی های ذخیره شده با ارزش مانند طلا و بیت کوین نیز افزایش می یابد.

بنابراین، امیدواری برای رسیدن بیت کوین به 100 دلار تا پایان سال ممکن است کمی بیش از حد خوش بینانه باشد، اما به هیچ وجه غیرممکن یا تعجب آور نخواهد بود. بیت کوین در حال حاضر در معاملات است 66355 دلار.