منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین بالاترین بسته شدن ماهانه خود را در ماه اکتبر ثبت کرد.

بیت کوین بالاترین بسته شدن ماهانه خود را در ماه اکتبر ثبت کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • بیت کوین در بسته شدن ماهانه یک رکورد دیگر را ثبت کرد.
  • از نظر تاریخی، نوامبر نیز یکی از ماه های صعودی برای ارزهای دیجیتال پیشرو است.

علیرغم نوسانات بیت کوین (BTC) در پایین ترین سطح 60000 دلاری از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در 20 اکتبر، بزرگترین ارز رمزنگاری شده همچنان از نظر بسته شدن ماهانه رکورد خود را حفظ کرده است.

طبق گزارش ها، بیت کوین در تاریخ 31 اکتبر با قیمت 61343 دلار به پایان رسید که بالاترین بسته شدن ماهانه ثبت شده است. بالاترین قیمت قبلی هفت ماه پیش مشاهده شد، زمانی که قیمت به 58800 دلار بسته شد، دقیقا در 31 مارس، که نشان دهنده افزایش 4.3 درصدی در مقایسه با رکورد فعلی است.

آینده بیت کوین چیست؟

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین به بالای 62000 دلار بازگشت. با نگاهی به داده های تاریخی، ماه نوامبر یک ماه جالب دیگر برای تماشا است. از سال 2016، بازده بیت کوین برای این ماه مثبت بوده است. در نوامبر 2020، بیت کوین بیش از 440 درصد سود به دست آورد.

بیت کوین بالاترین بسته شدن ماهانه خود را در ماه اکتبر ثبت کرد.  1

در ماه اکتبر، ارز دیجیتال پیشرو تقریباً 40 درصد افزایش یافت. باید دید که آیا ارزش بازار BTC مطابق با عملکرد تاریخی پنج سال گذشته در این ماه به افزایش خود ادامه خواهد داد یا خیر. در حال حاضر چندین معیار روی زنجیره در حمایت از این موضوع وجود دارد، از جمله کاهش موجودی مبادله.

PlanB، تحلیلگر محبوب بیت کوین و خالق مدل سهام به جریان بیت کوین، به پیش بینی قیمت بیت کوین در ماه اکتبر نزدیک شد. “بدترین سناریوی” او برای کریپتو 63000 دلار بود، اما قیمت کمتر به پایان رسید بیش از 2000 دلار دورتر او گفت که این یک دور گرد 3 درصدی است و برای او به اندازه کافی نزدیک است. از این رو، PlanB همچنان بر این باور است که بر اساس مدل سهام به جریان، شانسی برای بیت کوین به 98 هزار دلار در نوامبر و 135 هزار دلار در دسامبر وجود دارد. اهداف او برای اوت و سپتامبر همگی محقق شدند.