منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین، اتریوم، بهمن، تجزیه و تحلیل قیمت گالا – پیش بینی صبح 21 نوامبر

بیت کوین، اتریوم، بهمن، تجزیه و تحلیل قیمت گالا – پیش بینی صبح 21 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت بیت کوین در حدود 59000 دلار باقی مانده است، بدون هیچ نشانه ای از شکست واضح.
  • اتریوم بیش از 4300 دلار باقی می ماند زیرا آلت کوین ها پس از بهبودی یک شبه کمی قرمز می شوند.
  • EGLD از 400 دلار عبور کرد، AVAX و GALA به روند رویایی خود ادامه می دهند.

بازار ارزهای دیجیتال یک مفهوم نسبتاً جدید در زمینه اقتصاد جهانی است. با این حال، افزایش آن در سال های اخیر منجر به پذیرش و قدردانی گسترده چندین توکن رمزنگاری مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) شده است. سرمایه گذاران به پتانسیل سود دنیای رمزارز توجه می کنند و پول بیشتری را روی پروژه های مهم سرمایه گذاری می کنند. نمونه بارز بیت کوین است که از چند سنت رشد کرد و حاشیه سود خیره کننده ای را برای سرمایه گذاران اولیه خود فراهم کرد.

با این حال، بازار کریپتو بسیار بیشتر از بیت کوین است زیرا بیش از 14500 توکن رمزنگاری در سراسر جهان وجود دارد. بیت کوین قدرت و نفوذ محکمی بر بازار دارد زیرا تسلط آن بر بازار نیز 42.2 درصد است. اما چندین سکه دیگر از طریق دستاوردهای عظیم خود در کانون توجه قرار می گیرند.

بیت کوین زیر قیمت 60 هزار دلار باقی می ماند

بیت کوین به عنوان پیشرو و پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال، امتیازات عملکردی مهمی را ارائه می دهد. تنها چند هفته پیش، این سکه از ATH قبلی خود پیشی گرفت. بقیه بازار نیز در آن زمان چشم‌اندازی صعودی داشت. با این حال، در مرحله اصلاح، بیت کوین به پایین ترین سطح 55 هزار دلار سقوط کرد. حتی پس از ایجاد یک بازگشت، بیت کوین نمی تواند از مرز 60 هزار دلاری عبور کند. مدتی است که حدود 59000 دلار گیر کرده است.

بیت کوین باید از مرز روانی 60000 دلار عبور کند تا به بقیه بازار کمک کند تا ثبات و آرامش بیشتری کسب کنند. نمودار زیر مسیر قیمت بیت کوین را در سه روز گذشته نشان می دهد، که بیت کوین حتی پس از معلق شدن در اطراف نقطه نمی تواند از 60 هزار دلار فراتر رود. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین کمی بیش از 59050 دلار افزایش یافت. حجم معاملات 24 ساعته آن نیز به 26 میلیارد دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بهمن، گالا – پیش بینی صبح 21 نوامبر 1

منبع: TradingView

اتریوم بیش از 4300 دلار است، اما آلت کوین ها بلاتکلیف باقی می مانند

اتریوم دومین توکن رمزنگاری بزرگ و آلتکوین پیشرو در فضای کریپتو است. این سکه اخیراً پیشرفت چشمگیری داشته است زیرا کاربران و سرمایه گذاران بیشتری از پروتکل بلاکچین آن استفاده می کنند. شبکه اتریوم چندین مورد استفاده دارد و این آن را به یکی از هیجان انگیزترین پروژه های رمزنگاری تبدیل می کند. تسلط آن بر بازار 19.5٪ است، در حالی که هزینه گاز ETH 62 Gwei است.

اخیرا، اتریوم برای اولین بار به مرز 5 هزار دلار نزدیک شد. ATH جدید آن تأثیر مثبتی بر بقیه بازار نیز دارد. سکه همچنین در ارزش بازار و حجم معاملات رشد کرد. همچنین، سرمایه گذاران همچنان علاقه بیشتری به توکن نشان می دهند. با این حال، سکه در افت اخیر به پایین‌تر از 4 هزار دلار سقوط کرد.

در ساعات اخیر، ETH رشد کرد و از مرز 4300 دلار عبور کرد، اما در آن نقطه راکد ماند. همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، ETH نتوانسته است یک شکست واضح ایجاد کند. اما از آنجایی که سکه بیش از 4000 دلار باقی می‌ماند، می‌توان آن را به عنوان یک نقطه امن تلقی کرد زیرا حاشیه روند نزولی از اینجا به بعد نسبتاً کم است.

بیت کوین، اتریوم، بهمن، تجزیه و تحلیل قیمت گالا – پیش‌بینی صبح ۲۱ نوامبر ۲

منبع: Trading View

هنگامی که اتریوم گامی به جلو برد، آلت کوین ها نیز می توانند استراحت کنند. چندین آلتکوین بلاتکلیف باقی مانده اند، زیرا نتوانسته اند یک الگوی واضح تشکیل دهند. BNB، SOL و ADA تا حد قابل توجهی نوسان نداشته اند. XRP و DOT نیز به ترتیب در 1.07 دلار و 41.50 دلار باقی مانده اند. این سکه ها به میزان قابل توجهی پایین تر از ارزش هفته گذشته خود هستند، اما در حال حاضر، جایگاه خود را با قیمت ثابت حفظ کرده اند. یک روند صعودی احتمالی برای بیت کوین یا اتریوم می تواند این سکه ها را برای عملکرد خوب تقویت کند، اما تا آن زمان، هیچ مسیر قیمتی قابل مشاهده ای برای این آلت کوین ها وجود ندارد.

از سوی دیگر، SHIB و DOGE در عوض سقوط کرده اند. SHIB به 0.000046 دلار رسیده است و DOGE زیر 0.23 دلار است. چشم انداز هر دوی این سکه ها مطلوب به نظر نمی رسد، و آنها باید عملکرد فوق العاده ای داشته باشند تا گامی رو به جلو بردارند.

AVAX هنوز در صدر است. EGLD، GALA، و CRO دستاوردهای عظیمی را ثبت کردند

حتی در این بازار غیرقطعی و اصلاح‌شده، آواکس توانسته در صدر باقی بماند. پروژه Avalanche با افزایش فعالیت AVAX در شبکه خود، افزایش گسترده ای از فعالیت را تجربه کرده است. کارشناسان پیش‌بینی کردند که AVAX از 100 دلار عبور کند، اما از همه پیش‌بینی‌هایی که در مورد خودش انجام شده بود، فراتر رفته است. AVAX نه تنها از 100 دلار عبور کرد، بلکه مطمئن شد که هرگز به عقب نگاه نخواهد کرد. سکه از 130 دلار گذشت که در حال حاضر 138 دلار ارزش دارد. نمودار زیر نشان می دهد که بهمن چگونه در چند روز گذشته به رشد خود ادامه داده است. اصلاحات اخیر نیز تأثیری بر AVAX نداشت و پروژه به حرکت رو به بالا و به بعد ادامه داد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بهمن، گالا – پیش بینی صبح 21 نوامبر 3

منبع: TradingView

همچنین، اخیراً پروژه‌های متاورس در بازارهای ارزهای دیجیتال موج ایجاد کرده است. سکه های زیادی مانند SAND و GALA وجود دارد که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. گالا با افزایش 24 درصدی بیشتر از 0.444 دلار عبور کرده است. سکه در حدود 7 روز گذشته 400 درصد افزایش یافته است. این پروژه برای ثبت دستاوردهای بیشتر خوب به نظر می رسد، زیرا بسیاری از کاربران همچنان به پروژه منحصر به فرد آن می پیوندند. با افزایش تقاضا، گالا همچنان در صدر فهرست برندگان باقی مانده است. حجم معاملات و ارزش بازار آن نیز جهش های قابل توجهی در ارقام ایجاد کرده است.

از سوی دیگر، EGLD بیش از 13.25 درصد افزایش یافته است. از مرز 400 دلار عبور کرده است و امیدوارکننده به نظر می رسد که سود بیشتری را ثبت کند. ارزش بازار سکه کمی کمتر از 8 میلیارد دلار است که از بالاترین حد جدید فراتر رفته است. رکوردشکنی EGLD پتانسیل سکه را نشان می دهد و افزایش پذیرش آن نوید بازدهی خوبی را برای دارندگان آن داده است. علاوه بر این، CRO 14 درصد افزایش یافته و از 0.65 دلار عبور کرده است. همچنین یکی از بهترین عملکردها در این بازار زباله بوده است. این سکه در نمودارهای ارزهای دیجیتال برتر صعود کرده است و مطمئناً فرصت رشد بیشتر را دارد.

گرد کردن

تمام آنچه در دنیای ارزهای دیجیتال می درخشد طلا نیست. مردم با اتخاذ تصمیمات عجولانه و غیرمنطقی سرمایه های خود را از دست می دهند. روندهای نزولی و اصلاحات سالم نیز بخشی از این بازار هستند و بنابراین، کریپتو فنجان چای همه نیست. چند روز اخیر این پدیده را در شرایطی به تصویر کشیده است که بازار در مرحله اصلاح حیاتی قرار گرفته است.

علیرغم برخی عملکردهای عجیب و غریب، چشم انداز کلی بازارهای ارزهای دیجیتال هنوز کاملاً نامشخص است. رمز ارزهای برتر نتوانسته اند از سطوح مقاومت محلی خارج شوند در حالی که در بالای سطوح پشتیبانی خود باقی مانده اند. چند روز آینده ممکن است حیاتی باشد، زیرا یک بازار بالغ بهتر می‌فهمد که آینده چه چیزی در انتظارش است.