منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین، اتریوم، بایننس، SandBox، تجزیه و تحلیل قیمت گالا ‒ جمع بندی 28 نوامبر

بیت کوین، اتریوم، بایننس، SandBox، تجزیه و تحلیل قیمت گالا ‒ جمع بندی 28 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت بیت کوین در طول روز 5.65 درصد افزایش یافت.
  • اتریوم با افزایش 6.81 درصدی قیمت خود را به 4300 دلار رساند.
  • بالاترین گینر امروز SAND است که سود چشمگیر 27.23 درصد را ثبت کرده است.
  • نه چندان دور، گالا با 18.37 درصد افزایش یافت.
  • ارزش بازار جهانی کریپتو با 5.64 درصد افزایش به 2.57 تریلیون دلار رسید.

به نظر می‌رسد که سکه‌های اصلی همگی در حال بازیابی هستند، با دیدن نمودارهای سبز بیست و چهار ساعت گذشته از هجوم ناگهانی پس از پایان روز. به نظر می رسد ارزش بازار جهانی ارز دیجیتال دوباره افزایش یافته است و فاصله بین خود و 2.63 تریلیون دلار را همانطور که هفته قبل ثبت کرده بود، بسته است.

این بار، سرمایه‌گذاران برای جشن گرفتن شادی نمودارهای سبز که در بین 5 نمودار برتر ما نمایش داده می‌شوند، بسیار مراقب هستند، اما مطمئناً دیدن بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس (BNB) که قیمت‌های خود را یک بار افزایش دادند، شگفت‌انگیز بود. بیشتر.

ظهور ناگهانی بیت کوین

به هر حال، به نظر می رسید امید سرمایه گذاران از بین رفته بود. بیت کوین قصد دارد تا با افزایش قیمت خود به بالاترین سطح 57 هزار دلاری هفته گذشته بازگردد. پس از مشاهده 5.64 درصد افزایش قیمت از صبح امروز، بیت کوین به 57340 دلار بازگشت.

نمودارهای بیت کوین
منبع: CoinMarketCap

این موضوع باعث شگفتی سرمایه‌گذاران شد که آن‌ها روز را بدون امید به افزایش مجدد بیت‌کوین به دلیل بارندگی‌های اخیر سیل گذراندند. پس از کسب سود 3000 دلاری در عرض بیست و چهار ساعت، ارزش کل بازار بیت کوین 1.08 تریلیون دلار است و حجم معاملات آن در هر بیست و چهار ساعت به 29.30 میلیارد دلار می رسد.

امیدواریم این هجوم ها در بین نمودارهای بیت کوین به افزایش خود ادامه دهند، اما به نظر می رسد که باید احتیاط کنیم تا در صورت کاهش دوباره قیمت ها، امید خود را پایین نگه داریم.

اتریوم و BNB نمودارهای سبز را به نمایش می گذارند

اگرچه ETH و BNB از بالاترین ارزش‌های قیمتی نیستند، هر دلار برای شکوفا کردن ارزش‌ها مهم است. به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران اتریوم و بایننس پس از هجوم 6.82 درصدی و 4.22 درصدی اخیر که ارزها را به بازار سبز فرستادند، بسیار خوشحال هستند.

نمودار اتریوم
منبع: CoinMarketCap

اتریوم با افزایش قیمت به 4330 دلار، مقداری از زمین‌های از دست رفته را به 4.5 هزار دلار باز می‌گرداند، قیمتی که از صبح امروز به میزان 275 دلار تغییر کرده است که مدیون یک تبریک بزرگ به آلت‌کوین پیشرو است. ارزش بازار آن با 6.12 درصد افزایش به 513.20 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات آن در روز به 17.18 میلیارد دلار رسیده است.

نمودار بایننس
منبع: CoinMarketCap

به نظر می رسد بایننس پس از افزایش قیمت از 574 دلار امروز صبح، از مرز 600 دلار عبور کرده است. اکنون، در 610 دلار متوقف شده است، ارزش بازار آن به 101.96 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن به 2.53 میلیارد دلار افزایش یافته است.

SAND و GALA دستاوردهای فوق العاده ای را ثبت کردند

SAND پس از چند پله صعود در رتبه‌ها، سودهای بالایی را در طول روز به ثبت رسانده است و پس از مشاهده هجوم 27.23 درصدی در روز گذشته، بر فهرست سودآوران برتر تسلط یافت و قیمت‌های خود را به 7.52 دلار افزایش داد.

SAN
منبع: CoinMarketCap
نمودار SAND
منبع: CoinMarketCap

پس از AVAX، MANA و GALA، SAND همیشه سودهای بالایی از خود نشان داده و چندین بار بر نمودارها تسلط داشته است و خود را در بین 40 ارز برتر قرار داده است.

با این حال، گالا بارها در لیست سودآوران قرار گرفته است و هجوم به 18.37 درصد امروز و 88.78 درصد در طول هفته را نشان می دهد. گالا به هیچ‌کس در فهرست برترین‌ها تعظیم نمی‌کند، و بسیاری از مردم آن را تایید می‌کنند، زیرا حجم معاملات بیست و چهار ساعته آن 2.38 میلیارد دلار است.

افکار نهایی

اگرچه افزایش ناگهانی ارزش‌ها قطعاً برای اکثر مردم یک غافلگیری خوشایند بود، اما نوسانات اخیر باعث ضخیم شدن پوست سرمایه‌گذاران شده است تا از امید بیش از حد به ارزش‌های قیمتی خود جلوگیری کنند. بازار کریپتو بارها بالا رفته و شکست خورده است، و هر چه بیشتر اتفاق بیفتد، سرمایه‌گذاران بیشتر از قیمت‌های متفاوت مصون می‌شوند.

در حالی که بیت کوین در طی دو هفته گذشته در مسیر اصلاح قرار داشته است، نهنگ های بیت کوین از این فرصت عظیم برای خرید افت استفاده کردند. یک نهنگ 6770 بیت کوین به ارزش 384.29 میلیون دلار را در کمتر از دو هفته به کیف پول خود خرید. سومین نهنگ بزرگ بیت کوین به مدت 9 روز متوالی بیت کوین را به صورت تکه ای خریداری کرده است، آخرین خرید در روز پنجشنبه بود که او یک BTC 105 دیگر به ارزش 5.96 میلیون دلار اضافه کرد.

توییتر: VentureFounder

سرمایه‌گذاران با این فکر ادامه می‌دهند که ممکن است پس از حضور ناامیدکننده در انتخابات، قیمت فردا دوباره سقوط کند، اما ما امیدواریم که اینطور نباشد و بیت‌کوین و آلت‌کوین‌های پیشرو همچنان به رشد خود ادامه دهند. اما عملکرد لجام گسیخته نهنگ ها چگونه بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.