منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به گفته تحلیلگران IncomeSharks، بازار کریپتو بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست می دهد

به گفته تحلیلگران IncomeSharks، بازار کریپتو بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار کریپتو ماه را با روند بدی آغاز می‌کند و باعث می‌شود ارزش سهام هر توکن در 24 ساعت گذشته حدود 5 درصد از ارزش خود را از دست بدهد. بر اساس گزارش Income Sharks، بازار مجازی بیش از 1.7 میلیارد دلار ضرر کرده است. با این حال، این کاهش قیمت کریپتو به عنوان یک تقویت کوچک برای تجارت ترجمه می شود.

از سال 2022، بازار کریپتو روند نزولی را منعکس کرده است که در آن قیمت بیت کوین بیش از 30000 دلار کاهش یافته و هنوز برای بیش از شش ماه بهبود نیافته است. اما این عدم تعادل مانع از ایجاد پروژه های مجازی جدید و افزایش سرمایه گذاری های غیرفعال نشده است.

CoinMarketCap نشان می دهد که تجارت کریپتو هنوز بهبود نیافته است

بازار کریپتو

با گذشت شش ماه از سال 2022، تجارت کریپتو هنوز شاهد بهبودی نیست، که در CoinMarketCap منعکس شده است. بر اساس گزارش ها، بازار جهانی کریپتو به حدود 1,230,000,000 دلار می رسد. به طور واضح تر، صنعت مجازی به 5.30 درصد سقوط کرد.

اتریوم که رتبه دوم را در بین ارزهای دیجیتال برتر دارد، با قیمت 1795 دلار معامله می شود که در طول روز 8.53 درصد کاهش را نشان می دهد. اما توکن ایجاد شده توسط صرافی بایننس 300 دلار ارزش دارد که تقریباً 6 درصد کاهش یافته است. کریپتو کاردانو، ADA، 0.5596 دلار است که نشان دهنده عدم تعادل 7.87 درصدی از ابتدای ژوئن است.

بازار کریپتو افت را تجربه می کند، اما ممکن است ارزش آن به شدت افزایش یابد

بازار کریپتو

اگرچه بازار کریپتو همچنان افت ارزش سهام را تجربه می کند، این بدان معنا نیست که این روند طولانی مدت ادامه خواهد داشت. کارشناسان تجارت مجازی، مانند کوسه های درآمدی، معتقدند این شمع های قرمز رنگ در نمودار هر توکن می توانند به سرعت سبز شوند. رگه نزولی که صنعت کریپتو را تحت الشعاع قرار می دهد می تواند شکسته شود و افزایش قیمت باورنکردنی داشته باشد.

به گفته مدیر عامل شرکت ارز دیجیتال BuyCoin، صنعت مجازی از نظر ارزش دچار کسری شده است زیرا حوزه فناوری سنتی و مالی نیز این چشم انداز را حفظ می کند. این تا حد زیادی به دلیل همه‌گیری کووید-19 و مقرراتی است که بر هر صنعت تحمیل شده است.

کل بازار کریپتو در حال کاهش است، اما برخی از توکن‌های کمتر شناخته شده، مانند XMR، ماه را با افزایش قیمت آغاز کردند. با توجه به CoinMarkCap، ارز دیجیتال امروز با قیمت 200 دلار معامله می شود که افزایش 5.32 درصدی را برای کل هفته گزارش می دهد. کریپتو PAXG PAX Gold پس از افزایش قیمت تقریباً 1 درصدی از دیروز، با ارزش 1864 دلار وارد بازار شد.