منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به روز رسانی اتریوم در شانگهای تاریخ انتشار رسمی دریافت می کند

به روز رسانی اتریوم در شانگهای تاریخ انتشار رسمی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اتریوم یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین پلتفرم های بلاک چین در جهان است که دارای اکوسیستم وسیعی از برنامه ها، خدمات و توسعه دهندگان است. اخیراً پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ارتقای آینده شانگهای وجود داشته است که نویدبخش بهبودها و پیشرفت‌های قابل توجهی در شبکه اتریوم است. تاریخ رسمی برای ارتقا در حال حاضر است اعلام کرد، و جامعه ETH مشتاقانه برای تغییرات پیش رو آماده می شود. پیش بینی می شود که تأثیر مثبتی بر توکن ETH نیز داشته باشد.

تاریخ رسمی ارتقاء شانگهای اعلام شد

طبق اعلامیه اخیر بنیاد، ارتقاء شانگهای قرار است در 4 دسامبر 2023 انجام شود. انتظار می رود این ارتقاء مورد انتظار پیشرفت های قابل توجهی را در شبکه به همراه داشته باشد، از جمله مقیاس پذیری افزایش یافته، امنیت بهبود یافته و پشتیبانی بهتر از قراردادهای هوشمند. و برنامه های غیرمتمرکز این ارتقا همچنین چندین ویژگی و پیشرفت جدید را معرفی می‌کند که برای بهبود تجربه کلی کاربر طراحی شده‌اند و اتریوم را در دسترس‌تر و کاربرپسندتر می‌کنند.

اتریوم 2.0 و جاده ای به سوی آرامش

ارتقاء شانگهای بخشی از نقشه راه گسترده‌تر برای اتریوم 2.0 است که یک ارتقاء و تحول بزرگ در شبکه است. اتریوم 2.0 وعده می دهد که برخی از مهم ترین چالش ها و محدودیت های شبکه فعلی، از جمله مقیاس پذیری، امنیت و بهره وری انرژی را برطرف کند. اتریوم 2.0 چندین فن‌آوری و پروتکل جدید از جمله اجماع اثبات سهام (PoS)، اشتراک‌گذاری و ماشین مجازی جدید (VM) به نام eWASM را معرفی خواهد کرد. این تغییرات به اتریوم اجازه می‌دهد تا به میزان قابل توجهی تراکنش‌ها و کاربران بیشتری را مدیریت کند و در عین حال مصرف انرژی را کاهش دهد و امنیت و تمرکززدایی را بهبود بخشد.

ارتقاء شانگهای یک گام اساسی در راه رسیدن به Serenity است که مرحله نهایی نقشه راه Eth 2.0 است. انتظار می‌رود که Serenity پیشرفت‌ها و پیشرفت‌های مهم‌تری را در شبکه به همراه داشته باشد، از جمله توانایی انجام میلیون‌ها تراکنش در ثانیه، پشتیبانی از تراکنش‌های خصوصی و موارد دیگر. Eth 2.0 و Serenity بسیار مورد انتظار جامعه اتریوم هستند و انتظار می‌رود که نقش مهمی در آینده مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر برنامه‌ها و خدمات مبتنی بر بلاک چین ایفا کنند.

آماده شدن برای آینده اتریوم

همانطور که جامعه برای ارتقای شانگهای و نقشه راه گسترده‌تر Eth 2.0 آماده می‌شود، چندین ملاحظات مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. یکی از مهم‌ترین ملاحظات، نیاز به آزمایش و ممیزی مؤثر و قابل اعتماد قراردادهای هوشمند و سایر برنامه‌هایی است که در شبکه جدید اتریوم اجرا می‌شوند. همچنین نیاز به نوآوری و آزمایش مداوم با پروتکل‌ها، فناوری‌ها و برنامه‌های جدید است که می‌توانند از قابلیت‌های پیشرفته Eth 2.0 استفاده کنند.

به طور کلی، اعلام تاریخ رسمی برای ارتقای شانگهای یک توسعه هیجان انگیز برای جامعه Eth و اکوسیستم بلاک چین گسترده تر است. شبکه اتریوم از زمان راه اندازی خود در سال 2015 راه درازی را پیموده است و به روز رسانی های آتی نویدبخش بهبودها و پیشرفت های مهم تری است. همانطور که شبکه به تکامل و بلوغ خود ادامه می‌دهد، احتمالاً نقش مهمی را در شکل‌دهی آینده مالی غیرمتمرکز، توکن‌های غیرقابل تعویض و سایر برنامه‌ها و خدمات مبتنی بر بلاک چین ایفا خواهد کرد.