منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به دنبال پروژه های رمزنگاری طاقچه هستید؟ چرا BoostX بهتر از GameFi و NFT Launchpad است؟

به دنبال پروژه های رمزنگاری طاقچه هستید؟ چرا BoostX بهتر از GameFi و NFT Launchpad است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در رمزنگاری در بازار، فهرست بی‌پایانی از پروژه‌های خاص وجود دارد که کاربران می‌توانند بر اساس سرگرمی‌ها و کنجکاوی‌های خود به آن‌ها بپردازند. این می‌تواند در مواقعی کمی ناامیدکننده باشد زیرا بسیاری از پروژه‌های خاص از کیفیت بالایی برخوردار نیستند یا عملکردی بدون زحمت ارائه می‌دهند. با این حال، با کمک حق سکوی پرتاب، این موضوع به راحتی حل می شود.

در حالی که سکوهای پرتاب زیادی وجود دارد که بخش های مختلف بازار را هدف قرار می دهند GameFi و لانچ پد NFT، یک انتخاب عاقلانه تر و التقاطی تر می تواند باشد سکوی پرتاب مانند BoostX که مجموعه گسترده ای از پروژه های رمزنگاری را در یک پلتفرم به نمایش می گذارد و به کاربران امکان می دهد هر پروژه را با هم مقایسه کنند و تصمیم آگاهانه بگیرند.

رمزنگاری

به دنبال یک پروژه بازی رمزنگاری هستید؟

GameFi یکی از محبوب‌ترین لان‌پدها در میان پروژه‌های بازی و متاورس در جهان است پیش فروش فاز.

از چند سال پیش، بازی این بخش در دنیای کریپتو رشد کرده است. وقتی کاربران متوجه شدند که چیزهای بیشتری وجود دارد رمزنگاری نه فقط سکه های اصلی، بلکه راهی برای ادغام علایق با ارزهای دیجیتال مانند بازی های ویدئویی، همه چیز در فضای کریپتو به شدت تغییر کرد.

اکنون، بخش بازی و متاورس از هر زمان دیگری بزرگتر شده است، بنابراین لانپپدها مانند آن هستند GameFi وجود دارد – بستری را برای کاربران فراهم می کند که در آن طیف وسیعی از موارد جدید وجود دارد بازی پروژه ها غالب شود به طرز هیجان انگیزی، اینها در هستند پیش فروش، در نتیجه قیمت توکن پایین است. بنابراین کاربران می توانند سرمایه خود را در چندین پروژه تقسیم کنند.

NFT ها فضای کریپتو را تسخیر کرده اند

اگرچه NFT ها سال هاست در بازار هستند، اما تنها در سال 2021 منفجر شدند. وقتی این اتفاق افتاد، بسیاری از کاربران برای یافتن بهترین پروژه های مبتنی بر NFT هجوم آوردند. لانچ پد NFT از این فرصت برای ایجاد یک پلتفرم برای کمک به پروژه‌های آینده برای جمع‌آوری سرمایه و ایجاد یک جامعه و همچنین کمک به کاربران برای یافتن بهترین NFT استفاده کرد. رمزنگاری پروژه ها.

را NFT به نظر می رسد این بخش به طور مداوم در حال رشد است و این پتانسیل را دارد که به اندازه کل بازار ارزهای دیجیتال بزرگ شود. سازندگان از این فرصت برای ساختن پروژه‌های قوی استفاده می‌کنند که جذابیت زیادی را به همراه خواهد داشت.

NFT و رمزنگاری
رمزنگاری و NFT

چرا BoostX لانچ پد بهتر است؟

در حالی که GameFi و لانچ پد NFT استفاده فوق العاده ای دارند، BoostX به نظر می رسد به دلیل طیف متنوعی از پروژه ها دارای برتری است. به جای تمرکز بر یک بخش از بازار، بهترین پروژه ها را صرف نظر از تمرکز آنها می گیرد و به آنها کمک می کند تا جامعه ای را توسعه دهند. سطحی از خودمختاری به کاربران این امکان را می دهد که انتخاب کنند که کدام یک برای آنها مناسب تر است.

از آنجایی که هر پروژه در یک صفحه وب نمایش داده می شود، کاربران می توانند به سادگی ویژگی های هر پروژه را مقایسه کرده و بهترین ها را برای خود انتخاب کنند. اگر کاربر به دنبال چیز جدیدی است اما مطمئن نیست که به کدام بخش از بازار متمایل شود، BoostX در دنیا کاملا منطقی است.

به صورت چند زنجیره ای سکوی پرتاب، BoostX پشتیبانی می کند پیش فروش پروژه های ساخته شده بر روی Solana، Ethereum، BNB Chain، Terra و Polygon. این به ارائه طیف گسترده‌تری از پروژه‌ها کمک می‌کند تا کاربران بتوانند پروژه‌هایی را که فکر می‌کنند بهترین پشتیبانی‌شده هستند، انتخاب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BoostX، از لینک زیر استفاده کنید:
سایت اینترنتی: https://www.boostx.finance