منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت رمزنگاری – Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Robo Ape (RBA)

بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت رمزنگاری – Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Robo Ape (RBA)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Robo Ape (RBA)

بازار نزولی بدون پوشش نقره ای نیست. زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاران است تا در درازمدت توکن ها را در حالی که قیمت ها پایین است، بارگیری کنند. بازار کریپتو چرخه ای است، با بالا و پایین. شرایط بازار نزولی ممکن است برای دوره‌های طولانی‌تر رخ دهد، اما معمولاً دوره‌های صعودی طولانی‌تر از آن‌ها پیروی می‌کنند.

وارن بافت، سرمایه‌گذار کهنه‌کار توضیح داد که سرمایه‌گذاران عاقل وقتی دیگران حریص هستند می‌ترسند و وقتی دیگران می‌ترسند، حریص می‌شوند. این استراتژی به ویژه برای سرمایه گذاری های بلندمدت در بازار کریپتو صادق است.

دوج کوین

میم کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که بر اساس جوک های خنده دار یا میم های ویروسی در اینترنت ساخته شده اند. برخی از سکه های میم قابل توجه هستند دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و به زودی راه اندازی می شود RoboApe (RBA).

سکه های میم با میلیون ها طرفدار سرسخت که در سراسر جهان پراکنده شده اند به یک پدیده جهانی تبدیل شده اند. یکی از ویژگی‌های رایج میم کوین‌ها این است که کاربرد آن‌ها معمولاً بر پاداش دادن به اعضای جامعه و تشویق به پذیرش توکن متمرکز است.

دوج کوین

Dogecoin (DOGE) بدون شک محبوب ترین میم کوین در جهان امروز است. میم کوین به عنوان یک روش سرگرم کننده برای جذب مخاطبان گسترده تر و غیر رمزنگاری ایجاد شد و به موفقیت بزرگی دست یافت.

DogeCoin (DOGE) زمانی که ایلان ماسک، مدیر عامل میلیاردر تسلا در ماه مه 2021 توییت کرد، “اسپیس ایکس” یک Dogecoin واقعی را در ماه واقعی قرار خواهد داد، در فضای مجازی منتشر شد. قیمت میم سکه سر به فلک کشید و بسیاری از سرمایه گذاران را یک شبه میلیونر کرد.

انجمن ابزاری برای توکن در سراسر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Reddit ایجاد کرده است، جایی که از آن به عنوان راهی برای راهنمایی کاربرانی که محتوای با کیفیت بالا آپلود می کنند استفاده می کنند. دوج کوین (DOGE) یک سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال بسیار عالی است زیرا بسیار کمتر از بالاترین قیمت خود یعنی 0.731578 دلار بوده است.

شیبا اینو (SHIB) با ارزش بازار بیش از 4.3 میلیارد دلار، دومین توکن معروف میم در فضای کریپتو است. همچنین به عنوان “قاتل دوج” شناخته می شود زیرا برای رقابت با دوج کوین ساخته شده است.DOGE).

Shiba Inu (SHIB) همچنین از زمان راه‌اندازی خود در آگوست 2020 از موفقیت فوق‌العاده و پذیرش گسترده در فضای کریپتو برخوردار بوده است. مانند Dogecoin (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) زمانی که ایلان ماسک توییت کرد “من به دنبال یک توله سگ شیبا هستم!”

دوج کوین

میم کوین در 28 اکتبر به بالاترین حد خود یعنی 0.000086 دلار رسیدام، 2021، اما از آن زمان به دلیل بازار نزولی فعلی، به پایین ترین سطح خود رسیده است. این فرصتی را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال پیش از دوره صعودی بعدی ارائه می دهد.

Robo Ape (RBA) یک میم سکه جدید امیدوارکننده است که در ماموریتی برای تغییر فرهنگ میم سکه قرار دارد. قرار است در 29 آگوست 2022، پس از اتمام فروش خصوصی آن که در 17 می 2022 آغاز شد، راه اندازی شود.

RoboApe (RBA) قرار است با اکوسیستم مملو از ویژگی هایش تبدیل به سکه میم نهایی شود. اعضای انجمن و دارندگان توکن از دسترسی بدون وقفه به آن لذت خواهند برد NFT بازار، جایی که آنها می توانند بدون زحمت تمام میم های مورد علاقه و تصاویر خنده دار خود را به عنوان NFT برش دهند.

دارندگان توکن نیز از طریق RoboApe DAO در مدیریت پروژه شرکت خواهند کرد. را DAO آنها را قادر می سازد تا در مورد مسائل مربوط به جهت رشد پروژه رای دهند.

شما می توانید با کلیک بر روی پیوندهای زیر بخشی از انجمن RoboApe (RBA) شوید:

  • پیش فروش: https://ape.roboape.io/register
  • وب سایت: http://roboape.io/
  • تلگرام: https://t.me/ROBOAPE_OFFICIAL