منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیانگذار OnlyFans صدور کارت های معاملاتی اینفلوئنسر NFT را آغاز می کند

بنیانگذار OnlyFans صدور کارت های معاملاتی اینفلوئنسر NFT را آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صنعت سرگرمی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. هر دوی این صنایع می توانند مکمل و سودمند یکدیگر باشند. بنابراین، چندین پلتفرم سرگرمی و سازمان در حال ادغام NFT ها در مدل های کاری خود هستند تا محصولات منحصر به فردی را به مصرف کنندگان خود ارائه دهند.

ابتکار مشابهی اکنون توسط تیم استوکلی، بنیانگذار پلتفرم محبوب محتوای بزرگسالان، OnlyFans انجام شده است. او برنامه های پرش به دنیای وب 3 را از طریق یک پیشنهاد جدید NFT فاش کرده است. پیش از این، یکی از مدیران عامل این پلتفرم، آر جی فیلیپس، OnlyFans را برای دموکراتیک کردن صنعت سرگرمی بزرگسالان راه اندازی کرد. با این حال، بنیانگذاران اکنون مصمم هستند که شانس خود را در وب 3 از طریق یک پروژه جدید NFT امتحان کنند.

OnlyFans با یک پلتفرم کارت معاملاتی، Zoop، می آید

تیم استوکلی و آر جی فیلیپس از مدیران اجرایی شرکت OnlyFans هستند. آنها در حال راه اندازی پلتفرم کارت تجاری با نام Zoop هستند. این یک پلت فرم معاملاتی غیرمتمرکز NFT خواهد بود که روی شبکه Polygon اجرا می شود. همچنین همه انواع مشتریان و مشترکین OnlyFans می توانند از این پلتفرم بهره مند شوند. کاربران همچنین برای مشارکت خود در شبکه جوایز و هدایای عضویت دریافت خواهند کرد. با این حال، ماهیت این پاداش ها هنوز مشخص نیست.

چندین توسعه دهنده وب 3 و مدیران سابق OnlyFans پلتفرم Zoop را رهبری می کنند. کاربران را در خرید، فروش، تجارت و جمع آوری کارت های بازی دیجیتال سه بعدی تسهیل می کند. علاوه بر این، این کارت‌ها شامل افراد مشهور و سازندگان محتوا در پلتفرم می‌شوند. این کارت ها مجوز خواهند گرفت، زیرا Zoop با چندین سازمان رسانه ای مشارکت و همکاری دارد.

سهامداران کلیدی این پروژه بر این باورند که این یک پیروزی برای افراد مشهور و طرفداران است. این افراد مشهور به شیوه ای ماهرانه با کاربران ارتباط برقرار می کنند و به آنها کمک می کند تا خود را برای مخاطبان گسترده تری معرفی کنند. Zoop توسط یک تیم ماهر از توسعه دهندگان وب 3 که تجربه قبلی در برخورد با چنین محصولاتی دارند پشتیبانی می شود.

هدف Zoop و Polygon افزایش محبوبیت web3 است

Zoop به دنبال هدف قرار دادن بازار گیمیفیکیشن بلاک چین است. صنعت میلیارد دلاری فرصت‌های زیادی را برای چنین استارت‌آپ‌هایی فراهم می‌کند، زیرا آنها مورد تقاضا هستند. برنامه Zoop به طرفداران اجازه می دهد تا کارت های تجاری سازندگان محتوای مورد علاقه خود را جمع آوری کنند. این کاربران همچنین می توانند بر روی یک سیستم امتیاز شفاف به رقابت بپردازند. با این حال، در راه اندازی اولیه خود در تابستان امسال، Zoop تعداد محدودی از مجوزهای اولویت قبل از راه اندازی (PP) را ارائه می دهد. این مجوزها در حال حاضر برای مشتریان در دسترس است.

از سوی دیگر، شبکه Polygon نیز چشم خود را به اهداف بلند مدت web3 معطوف کرده است. مایکل بلنک، مدیر اجرایی استودیو Polygon، هیجان خود را از این همکاری و مشارکت ابراز کرد. این پلتفرم معتقد است که اهداف و ماموریت های Zoop با اهداف Polygon همپوشانی دارند. بنابراین، این مشارکت می تواند میلیون ها کاربر را به بخش web3 جذب کند.

علاوه بر این، OnlyFans یکی از پرطرفدارترین شبکه های سرگرمی در جهان است. مصرف کنندگان از این شبکه انتقاد کردند، زیرا سال گذشته ممنوعیت احتمالی محتوای صریح مرتبط با جنسی را اعلام کرد. OnlyFans در دفاع از تصمیم خود اظهار داشت که به نگرانی های بانکداران و سرمایه گذاران رسیدگی می کند زیرا آنها به دنبال افزایش سرمایه هستند. با این حال، این تصمیم جنجال زیادی را برای پلتفرم ایجاد کرد.

در این شرایط، چندین پلتفرم غیرمتمرکز به عنوان جایگزینی برای OnlyFans شروع به ظهور کردند. با این وجود، این پلتفرم با سازندگان محتوای خود به توافق رسید. به این ترتیب آنها اجازه داشتند خدمات خود را بدون هیچ محدودیتی ارائه دهند. این پلتفرم تغییرات پیشنهادی خود را به حالت تعلیق درآورد و تأکید کرد که سازندگان و کاربران محتوای خود را در اولویت قرار می دهد.

با این حال، این پیشرفت‌های جدید نشان می‌دهد که OnlyFans اهداف مرتبط با web3 و NFT خود را دنبال می‌کند. این امر شفافیت و قابلیت اطمینان بیشتری را در پلتفرم تضمین می کند، زیرا کاربران و سازندگان محتوا از راه های منحصر به فردی بهره مند خواهند شد. از طریق همکاری Zoop و Polygon، OnlyFans فرصت‌های احتمالی جدیدی را برای گسترش شبکه خود کشف خواهد کرد.

هفته گذشته، اینستاگرام همچنین اعلام کرده بود که NFT های خود را در شبکه کربن خنثی Polygon استخراج می کند. بنابراین، این توسعه از OnlyFans و Zoop نشان دهنده اهداف بلند مدت این پلتفرم ها است.