منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیانگذار اتریوم نسبت به چشم انداز ارزهای دیجیتال خوشبین است

بنیانگذار اتریوم نسبت به چشم انداز ارزهای دیجیتال خوشبین است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً، یکی از بنیانگذاران ارز دیجیتال اتریوم، بوترین ویتالیک، آشکارا در مورد وضعیتی که بازار ارز دیجیتال در حال گذرانده است، با همراهی تانگ آدری، که رئیس دولت تایوان خواهد بود، صحبت کرد. در این جلسه، هر دو شخصیت درباره استفاده از ارزهای دیجیتال در سراسر جهان و اینکه افراد بیشتری جذب این طرح غیرمتمرکز شده اند، بحث کردند.

معاملات کریپتو به روند نزولی ادامه می‌دهد، جایی که بیت‌کوین یکی از توکن‌های سخت‌گیرانه بوده است. با این حال، این دوران رکود اقتصادی است که می تواند به زودی به پایان برسد، زیرا می دانید که فناوری های جدید هر روز در حال ظهور هستند.

بوترین و رئیس دولت تایوان در مورد کریپتوها صحبت می کنند

اتریوم

اخیراً تانگ آدری، رئیس دولت تایوان، بخشی را در مورد “TaiwanPlus” با بوترین ویتالیک به اشتراک گذاشت تا در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کند. بر اساس گزارش‌ها، این جلسه به بوترین اجازه داد تا پروژه‌های جدید مبتنی بر اتریوم، مانند «Token Soulbound» را که عنصری مؤثر در برنامه‌های رأی‌گیری است، اعلام کند. تانگ با اشاره به تایوان نشان می دهد که این پروژه می تواند برای ملت مفید باشد.

بوترین که به عنوان مروج فناوری های جدید شناخته می شود، می گوید که بازارهای جهانی این گروه وجود ندارد. او همچنین پیشنهاد می کند که شبکه های اجتماعی، به عنوان مثال، توییتر، نظرات غربی ها را تحریف می کند. با این حال، با Token soulbound، همه چیز می‌تواند تغییر کند، زیرا آزادی بیشتری به نظرات بازارهای جهانی که بیشترین تأثیر را دارند می‌دهد.

تانگ و بوترین هر دو موافق هستند که پلتفرم های وب یک نقطه کلیدی در طرح ژئوپلیتیکی هستند. اما بوترین اصرار دارد که درگیری مداوم بین اوکراین و روسیه یک مقطع حساس برای بازار کریپتو ایجاد می کند. بوترین با این اظهار نظر به استفاده از اتریوم در میان سازمان‌های غیردولتی اصلی یا سازمان‌هایی اشاره می‌کند که به دنبال حمایت از خاک اوکراین در نبرد آن علیه دولت ولادیمیر پوتین هستند.

اتریوم به کاهش خود ادامه می دهد و بوترین احساس خوش بینی می کند

اتریوم

بازار ارزهای دیجیتال به نزول خود ادامه می دهد، اما بوترین ویتالیک، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در مصاحبه خود با تانگ در تایوان پلاس خوشبین به نظر می رسد. Vitalik مجموعه را می بندد و می گوید که ساده ترین راه برای ورود به فضا، مشارکت و فعال بودن در این هدف است تا ببینیم تا کجا پیش می رود، با اشاره به پروژه نماد روح.

هر دو طرفدار بازار کریپتو معتقدند که تایوان می تواند به یک نیروگاه برای فناوری تبدیل شود. این چیزی است که تانگ از سال 2016 روی آن کار کرده است. تانگ اصرار دارد که ارزهای دیجیتال بازار مالی سنتی را تغییر خواهند داد و تمام نوآوری های آنها می تواند فضاهای مختلف را در سطح جهانی پوشش دهد.

در حالی که مصاحبه با موفقیت به پایان رسید، اتریوم مانند سایر توکن ها حدود 2 درصد از ارزش خود را از دست داد و باعث شد بازار راکد به نظر برسد. با این حال، خوش‌بینی بوترین نشان می‌دهد که این مرحله در شرف پایان است و پیشرفت‌های ارزهای دیجیتال بیشتری در دست دارد که می‌تواند در زمان مناسب فاش کند.