منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیاد Algorand با 35 میلیون دلار قرار گرفتن در معرض Hodlnaut قرار دارد. آیا سرمایه گذاران ایمن هستند؟

بنیاد Algorand با 35 میلیون دلار قرار گرفتن در معرض Hodlnaut قرار دارد. آیا سرمایه گذاران ایمن هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چند ماه گذشته یک سفر طولانی و تلاش برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بوده است. این ممکن است به عنوان بدترین زمستان کریپتو در تاریخ ثبت شود. و بنیاد الگورند به لیست نهادهای آسیب دیده از زمستان اضافه شد.

بنیاد الگوراند فاش کرده است که 35 میلیون دلار حفره در ترازنامه خود دارد. این در نتیجه قرار گرفتن در معرض شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال Hodlnaut است که از 8 آگوست برداشت خود را متوقف کرده است.

Hodlnaut، یک شرکت وام دهنده رمزنگاری، در آگوست 2022 تصمیم گرفت برداشت ها و سپرده ها و همچنین سوآپ توکن ها را مسدود کند. هودلنات استدلال کرد که شرایط بازار ضعیف است. این خبر برای دنیای کریپتو تعجب آور نبود، زیرا در لیست بلندبالایی از شرکت های دیگر که اقدامات مشابهی را انجام می دهند منتشر شد. بنیاد Algorand خود را در شرایط سخت 35 میلیون دلاری می بیند که می تواند سرمایه سرمایه گذاران خود را در معرض خطر قرار دهد.

بنیاد Algorand قرار گرفتن در معرض یک وام دهنده مشکل دار رمزنگاری را افشا می کند

بنیاد Algorand یک زیرساخت بلاک چین با کارایی بالا است که بر روی شبکه اتریوم با قابلیت قرارداد هوشمند ساخته شده است. بنیاد الگوراند یک گروه اجتماعی غیرانتفاعی است که بر گسترش اکوسیستم الگوراند متمرکز شده است.

بنیاد Algorand این را در وب سایت خود در 9 سپتامبر 2022 اعلام کرد. علاوه بر این، این بنیاد اعلام کرد که هر کاری که ممکن است برای به حداکثر رساندن بازیابی دارایی از طریق کانال های قانونی انجام می دهد.

امروز به جامعه اطلاع می‌دهیم که بنیاد Algorand دارای ۳۵ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض USDC با Hodlnaut، یک وام‌دهنده رمزنگاری مستقر در سنگاپور است که پس از تعلیق برداشت‌ها از پلتفرم خود در ۸ اوت ۲۰۲۲، تحت مدیریت موقت قضایی قرار گرفت.

بنیاد الگوراند

شرایط مشابه منجر به ضررهای قابل توجهی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال شده است. با این حال، این مورد با موارد دیگر متفاوت است و سرمایه گذاران ممکن است به اندازه قبل آسیب نبینند. بنیاد Algorand بیان می کند که قرار گرفتن در معرض 35 میلیون دلاری آن کمتر از 3 درصد از دارایی های آن است و برای عملیات روزانه کافی است. در نتیجه، بعید است که تحت تأثیر قرار گیرد یا مشکلات نقدینگی را تجربه کند.

بنیاد الگوراند بیان کرد که بیشترین میزان سرمایه گذاری قفل شده بر روی پلتفرم آنها “سپرده های قفل شده و کوتاه مدت” بوده است. با این حال، به دلیل تعلیق برداشت Holdnaut، این وجوه در حال حاضر غیر قابل دسترسی است.

شبکه بنیاد Algorand به تازگی افزایش ظرفیت قابل توجهی را اعلام کرده است، با آخرین به روز رسانی اجازه می دهد تا عملکرد شبکه به طور قابل توجهی افزایش یابد. به لطف ارتقا، اکنون بدون نیاز به پل یا شبکه های اعتبارسنجی، اتصالات و انتقالات زنجیره ای امکان پذیر است.

طبق بیانیه رسمی این سازمان، این به طور بالقوه مشکلاتی را که در حال حاضر قابلیت همکاری بلاک چین با آن مواجه است، برطرف می کند. این شبکه نه تنها کربن خنثی ندارد، بلکه شریک رسمی بلاک چین فیفا نیز هست و به زودی توکن های غیرقابل تعویض آن را تامین می کند.

ارتقاء سریع Algorand یک تغییر دهنده بازی است

Algorand با ارتقای قابل توجه فناوری خود دوباره جامعه را شگفت زده کرده است. و آماده است تا حرارت را حتی بیشتر کند. گفته می شود که با این ارتقای جدید، Algorand از نظر کوانتومی امن است و اکنون می تواند تا 6000 تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد. با این حال، این چیزی استثنایی برای ALGO نیست. مدت‌هاست که به عنوان یکی از شبکه‌های ارز دیجیتال شناخته شده است که تراکنش‌ها را به سرعت پردازش می‌کند.

اگرچه سایر شبکه های رمزنگاری تلاش می کنند با ALGO رقابت کنند، اما هیچ کدام نتوانسته اند به آن نزدیک شوند. در واقع، ALGO اخیراً شبکه اصلی خود را ارتقا داده است و سرعت تراکنش ها در حال حاضر سریعتر از بیت کوین و اتریوم است. این ارتقا به این معنی است که دیگر شبکه‌های رمزنگاری ممکن است به معنای واقعی کلمه در گرد و غبار رها شوند.

ALGO نه تنها دارای فضایی سریع و خشمگین است، بلکه شکاف های مربوط به تداخل شخص ثالث را نیز پر کرده است. ارتقاء اخیر به شبکه اصلی شامل یک ادغام کاملاً قوی است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی ارتباطات زنجیره ای را بدون دخالت هیچ واسطه ای ایجاد کنند. این همچنین به جلوگیری از حملات سایبری کمک می کند.

با ارتقاء شبکه اصلی، ALGO شاهد افزایش قیمت بوده است. با توجه به CoinMarketCap، ارزش Algorand 6.88 درصد افزایش یافته است یا در زمان انتشار 0.3274 دلار معامله می شود. علیرغم افزایش قیمت، ALGO 91.63 درصد از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است.

بنیاد الگوراند در معرض 3AC قرار دارد

اخبار Algorand در حالی منتشر می شود که صنعت کریپتو ضربه دیگری به خود می گیرد. توجه به این نکته مهم است که بنیاد الگوراند همچنین در معرض سرمایه گذاری هجینگ ارزهای دیجیتال از بین رفته Three Arrows Capital است. طبق اسناد دادگاه، بنیاد و صندوق تامینی یک تراکنش واحد OTC انجام دادند، اما 3AC از محدودیت‌های قفل شده سرپیچی کرد.

Hodlnaut پس از اینکه اعلام کرد برداشت کاربران در 8 آگوست به حالت تعلیق درخواهد آمد، تحت مدیریت موقت قضایی قرار گرفت. طبق اسناد دادگاه، Hodlnaut قبل از سقوط بازار، 189.7 میلیون دلار آمریکا (از مجموع دارایی 317 میلیون دلار) را از دست داد.

مدیریت قضایی شکلی از تجدید ساختار بدهی است که در آن هودلنات تجارت، اموال و دارایی های یک شرکت آسیب دیده را مدیریت می کند. همچنین این شرکت در برابر پیگرد قانونی توسط اشخاص ثالث مصون خواهد بود.

Hodlnaut که با وام‌دهنده ارزهای دیجیتال مشکل دارد، هشدار داد که اگر ارتقای معلق بلاک چین اتریوم، معروف به ادغام، باعث موجی از نوسانات قیمت در ارزهای مجازی شود، دارایی‌های آن در خطر خواهد بود. طبق بیانیه وبلاگی که روز دوشنبه منتشر شد، نوسانات شدید در قیمت توکن های مرتبط با اتریوم می تواند «قراردادهای هوشمند» را مجبور به فروش آن دارایی کند.