منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلومبرگ: ادغام می تواند DeFi TVL را نجات دهد

بلومبرگ: ادغام می تواند DeFi TVL را نجات دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بلومبرگ اشاره کرده است که “ادغام” مورد انتظار اتریوم می تواند چیزی باشد که DeFi TVL را به شدت تغییر می دهد. در این گزارش، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بازار امیدوارند که بتواند کل بازار کریپتو را از شرایط نزولی به عقب براند. طبق داده‌های جدید به‌دست‌آمده توسط DeFiLlama، TVL بازار DeFi به پایین‌ترین حد خود رسیده است و نزدیک به 100 میلیارد دلار حرکت می‌کند. بلومبرگ اشاره کرد که این کمترین رقمی است که بازار از سال گذشته تاکنون دیده است.

بلومبرگ سقوط بازار را به بدبختی Terra مرتبط می کند

در این گزارش، سقوط بازار به اتفاق ناگوار اخیر مربوط به ترا در چند هفته گذشته گره خورده است. گذشته از آن، شکایت هایی نیز در مورد افزایش نرخ تورم در سراسر اقتصاد ایالات متحده وجود دارد. برای مبارزه با آن، ذخایر فدرال این کشور مجبور شده است که اقدامات خاصی را به زیان بازار انجام دهد تا این اثر را کاهش دهد.

ادغام به دلیل تغییرات شدیدی که در شبکه اتفاق می افتد داغ ترین موضوع در سراسر بازار بوده است. با توجه به به روز رسانی شبکه، به روز رسانی قرار است عرضه کل سکه را کاهش دهد و استفاده از انرژی بالا در حین ماینینگ را حذف کند. این به این دلیل است که اتریوم در حال انتقال شبکه خود از یک اثبات کار به یک اثبات کامل سهام است.

معامله گران ادغام را پیش بینی می کنند

همچنین انتظار می‌رود که ادغام هزینه‌های انجام تراکنش‌های اتریوم را به شدت کاهش دهد. در بیانیه‌ای توسط مدیر ارشد اجرایی در یک شرکت رمزنگاری، بازار از نصف کردن بیت کوین استقبال می‌کند و آنها این حسن نیت را به سکه دوم نیز تعمیم داده‌اند. ویتالیک بوترین در چند هفته گذشته اشاره کرده است که این شرکت در مراحل آخر آماده سازی قرار دارد و به روز رسانی آن قبل از پایان سال 2022 انجام می شود.

با این حال، نمی توان امید زیادی به آن تاریخ داشت، زیرا به روز رسانی با انبوهی از مشکلات مواجه شده است که باعث تغییر در زمان شده است. طبق پست بلومبرگ، معامله گران معتقدند که به روز رسانی جدید باعث افزایش قیمت اتریوم می شود. با توجه به اینکه آخرین به روز رسانی برنامه ریزی شده است که به زودی انجام شود، معامله گران در حال حاضر به اندازه اتریوم که می توانند در بازار پیدا کنند، ذخیره می کنند. اگر به‌روزرسانی جدید اجرایی شود، معامله‌گران وظیفه اعتبارسنجی و حذف ماینرها از شبکه را خواهند داشت.