منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بزرگسالان ایالات متحده دستان قدرتمندی دارند، بیت کوین را به طور میانگین در 6 ماه 38000 دلار پیش بینی می کنند

بزرگسالان ایالات متحده دستان قدرتمندی دارند، بیت کوین را به طور میانگین در 6 ماه 38000 دلار پیش بینی می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین نظرسنجی ارزهای دیجیتال انجام شده توسط Morning Consult نشان می دهد که صاحبان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده نسبت به قیمت آینده بیت کوین کاملاً خوش بین هستند. با وجود سقوط قیمت، تعداد مالکان به سختی تغییر کرد، که ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به کمتر از یک تریلیون دلار کاهش داد.

بزرگسالان ایالات متحده دستان قدرتمندی هستند

بر اساس گزارش نظرسنجی، تعداد بزرگسالان آمریکایی که دارای نوعی ارز دیجیتال هستند، تغییری نکرده است. حدود 19 درصد از بزرگسالان آمریکایی در ژانویه اعتراف کردند که کریپتو دارند و همین درصد در اواسط ژوئن زمانی که بزرگترین ارز دیجیتال به زیر قیمت 20000 دلار سقوط کرد، همچنان پابرجاست.

با این حال، فروش بیت کوین از ماه می 4 درصد کاهش یافته است، و همچنین کاهش 3 درصدی در تعداد آمریکایی‌هایی که مایل یا پیش‌بینی می‌کنند ارزهای دیجیتال را خریداری کنند، بوده است. این به این دلیل است که صاحبان رمزارز ایالات متحده به دلیل تورم و رکود، خرید دارایی های پرخطر را کاهش داده اند.

پنج ارز دیجیتال برتر متعلق به مصرف کنندگان آمریکایی عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، دلار کوین و بایننس کوین. اکثر صاحبان بیت کوین در ایالات متحده به عنوان افراد هزاره، ۱۰۰ هزار دلار حقوق بگیر و بزرگسال معرفی می شوند.

پاسخ دهندگانی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند، نسبت به قیمت آینده بیت کوین چندان خوشبین نیستند. با این حال، آنها کاملاً خوشبین هستند که بزرگترین ارز دیجیتال می تواند در شش ماه آینده قیمتی معادل 38000 دلار داشته باشد.

رمزارز چقدر باید تنظیم شود؟

هنگامی که از آنها پرسیده شد که “ارز رمزنگاری شده باید نسبت به دارایی های مالی چگونه تنظیم شود”، تا 27٪ از پاسخ دهندگان گفتند که دارایی های دیجیتال باید به طور مشابهی مانند اوراق بهادار و صندوق های سرمایه گذاری تنظیم شوند. حدود 21 درصد خواستار مقررات بیشتر در مورد کریپتو بودند، در حالی که 10 درصد به مقررات کمتر رأی دادند.

در حال حاضر آمریکایی‌های بیشتری هستند که معتقدند ارز دیجیتال در مقایسه با ماه‌های گذشته برای جامعه مضر است. حدود 32 درصد گفتند که کریپتو مضر است زیرا آنها به موسسات مالی سنتی متکی نیستند و دارایی ناشناس آنها اقدامات مجرمانه بیشتری را تسهیل می کند.

تصویر 390