منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بر اساس تحقیقات Juniper، ارزش بازار توکن های غیرقابل تعویض در کمتر از پنج سال افزایش می یابد

بر اساس تحقیقات Juniper، ارزش بازار توکن های غیرقابل تعویض در کمتر از پنج سال افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک گزارش مطالعاتی نشان می دهد که عملیات با توکن غیرقابل تعویض در سال 2022 تا سال 2027 به بیش از 24Mand دلار افزایش می یابد و این تراکنش ها از 40 میلیون دلار فراتر می رود. بنابراین، همه چیز بر اساس یک سناریوی میانی با شرکت هایی که از فناوری Metaverse برای گسترش بازار استفاده می کنند، است.

با بیش از هشت ماه نزولی، جای تعجب نیست که طرفداران فناوری غیرمتمرکز، NFT ها را به دست آورند و نه ارزهای دیجیتال. با این حال، محققان هشدار می‌دهند که اگرچه توکن‌های غیرقابل تعویض در حال رشد هستند، اما همچنان در معرض خطر سرمایه‌گذاری هستند.

نگرانی ها در مورد کلاهبرداری و مشکلات مربوط به توکن غیر قابل تعویض افزایش می یابد

توکن غیر قابل تعویض

مرکز تحقیقات اروپایی Juniper Research در گزارش خود تاکید می کند که شرکت های سرمایه گذاری در صورت سرمایه گذاری در NFT می توانند به اعتبار آنها آسیب بزنند. این به این دلیل است که NFT ها در چندین نوبت با اعمال غیرقانونی مانند تراکنش های متقلبانه، کلاهبرداری و پولشویی مرتبط شده اند. از سوی دیگر، نگرانی در مورد اثرات زیست محیطی آن نیز وجود دارد.

Juniper Research اصرار دارد که تجارت باید تنها با هدف تثبیت مشکلات با محیط زیست و همچنین محافظت از سرمایه گذاران در برابر کلاهبرداری یا تقلب تنظیم شود. به همین ترتیب، تحقیقات پیش‌بینی می‌کند که معاملات توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر Metaverse در 5 سال آینده افزایش خواهد یافت. این شرکت تخمین می زند که این مبادلات از 600000 دلار در تاریخ فعلی به بیش از 9.8 میلیون دلار تا سال 2027 خواهد رسید.

تمام این تحقیقات برای تشویق شرکت‌های فناوری در اروپا یا سایر نقاط جهان به سرمایه‌گذاری در NFTها انجام می‌شود. به این ترتیب آنها با جذب جامعه جوان به رشد بازار کمک خواهند کرد.

فناوری Metaverse بازار توکن های غیرقابل تعویض را هدایت خواهد کرد

توکن غیر قابل تعویض

در حالی که کل چشم انداز نسبت به بازار توکن های غیرقابل تعویض امیدوارکننده به نظر می رسد، اگر فناوری Metaverse در حال توسعه نباشد، این امکان پذیر نخواهد بود. درعوض، این تحقیق احتمال بالایی را نشان می‌دهد که NFTها در صورتی که مبتنی بر متاورس باشند، به سرعت رشد خواهند کرد. این به این دلیل است که Metaverse از طریق کلکسیون های موجود در حراج ها یا بازی های ویدیویی NFT به تجارت مجازی ارزش می دهد.

صنعت هنر نیز از کسب NFTs سود می برد تا به قطعات قابل لمس خود ارزش بیافزاید. هر چیزی که با خرید توکن‌های غیرقابل تعویض آنلاین پیشنهاد شود، برای توسعه بلندمدت شما مفید خواهد بود.

در همین حال، بازار کریپتو به کاهش ادامه می‌دهد که تصویری دلسردکننده را برای سرمایه‌گذاران پیشرو آن ترسیم می‌کند. با این حال، انتظار می رود بیت کوین و اتریوم در چند روز آینده ارزش خود را افزایش دهند و در نتیجه ثبات را برای کل صنعت به ارمغان بیاورند.

از سوی دیگر، انتظار می رود بازار NFT محصولات جذاب تری را برای صنعت خود ایجاد کند تا بر اساس پیش بینی ها به گسترش خود ادامه دهد. این بازار مجازی مانند ارزهای رمزنگاری شده به شدت تنظیم نشده است و ممکن است همه چیز به همین شکل باقی بماند.