منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بریک: والدین SBF برای شهادت تحت سوگند فراخوانده خواهند شد

بریک: والدین SBF برای شهادت تحت سوگند فراخوانده خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نمایندگان قانونی قربانیان سام بنکمن-فرید «SBF» مجرم رمزنگاری متهم، استدلال می‌کنند که والدین و برادر متهم باید احضار شوند تا به سؤالات پاسخ دهند و سوابق مالی در مورد ثروت و هر پولی که ممکن است از FTX، شرکت ورشکسته او دریافت کرده باشند، تهیه کنند. ایجاد.

وکلا می خواهند والدین SBF را برای بازجویی بیاورند

در تلاش برای یافتن دارایی‌های پنهانی که ممکن است برای پرداخت بدهی‌های میلیارد دلاری به طلبکاران مورد استفاده قرار گیرد، وکلای دادگستری درخواستی را به دادگاه ارائه کردند و درخواست مجوز برای بازجویی تحت سوگند از اعضای خانواده SBF و همچنین تعداد کمی از افراد شرکت کردند. کارمندان ارشد سابق

خلاصه دادگاه بر استراتژی تهاجمی که مشاوران FTX برای بازپس گیری هر گونه پولی که ممکن است Bankman-Fried به طور غیرقانونی توزیع کرده باشد، تاکید می کند.

لابی گری مقامات منتخب و کمک های مالی به کمپین های سیاسی هر دو جنبه مهمی از فعالیت های شرکت بود.

به دلیل مشارکت وی در شکست FTX، که در نوامبر 2022 اعلام ورشکستگی کرد، دادستان های فدرال بانکمن-فرید را به کلاهبرداری در ارتباط با این حادثه متهم کردند.

بر اساس سند ارائه شده در دادگاه، جوزف بنکمن و همسرش، باربارا فرید، هر دو در تجارتی که پسرشان، SBF، صاحب آن بود، فعال بودند.

این سند اضافه کرد که جوزف بنکمن، استاد حقوق در دانشکده حقوق استنفورد، به کارگران FTX مشاوره مالیاتی ارائه کرده و در استخدام وکلای اولیه شرکت کمک کرده است.

در راستای این اتهامات، باربارا فرید یک گروه اقدام سیاسی تأسیس کرد که از FTX و مدیران ارشد آن کمک مالی دریافت می کرد. گابریل بنکمن فرید، برادر، سازمانی را تأسیس کرد که اعضای کنگره ایالات متحده را از ملکی که چندین میلیون دلار ارزش داشت نزدیک به ساختمان کنگره ایالات متحده لابی می کرد.

حادثه امنیتی SBF در خانه پدر و مادرش

یک قاضی کمتر از یک هفته پیش از طریق نامه ای مطلع شد که SBF و والدینش هدف اصلی تلاش برای آسیب رساندن به آنها بوده اند.

گزارش شده است که یک خودروی تیره از سد فلزی بیرون خانه آنها برخورد کرده است. سه مسافر مرد از خودرو پیاده شدند.

بنا بر گزارش ها، این مردان پس از نزدیک شدن توسط افسر امنیتی کشیک، پاسخ دادند: “شما نمی توانید ما را بیرون نگه دارید.” قبل از اینکه افسر امنیتی بتواند پلاک را بخواند، بچه ها دوباره به داخل خودرو پریدند و با سرعت رفتند.

برای مشخص کردن بیشتر افرادی که تحت تاثیر سقوط شرکت SBF قرار گرفتند، لیستی از طلبکارانی که از صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX بدهکار بودند، به صورت عمومی منتشر شد.

دادخواست دادگاهی از FTX در روز چهارشنبه جزئیات بدهی گسترده آن را به چندین نهاد از جمله رسانه ها، خطوط هوایی، سازمان های غیرانتفاعی، موسسات آموزشی، پلت فرم های معاملات ارزهای دیجیتال و حتی دولت بیان کرد.

این شامل کوین‌بیس و بایننس، دو پلتفرم تجاری رقیب، و نشریات بزرگ از جمله نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و فورچون است.

نتفلیکس، استارت‌آپ تناسب اندام Peloton و دانشگاه استنفورد از جمله کسب‌وکارها و سازمان‌های بزرگی هستند که اکنون منتظر بازگشت پول نقد شرکت منحل‌شده FTX هستند.