منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بریتانیا و ایالات متحده برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از کریپتو با یکدیگر متحد می شوند

بریتانیا و ایالات متحده برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از کریپتو با یکدیگر متحد می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

• ایالات متحده به دنبال مهار جرایم سایبری با ارزهای دیجیتال است.
• مقام در بریتانیا موافقت می کند که در مورد باج افزار و نحوه پایان دادن به آن صحبت کند.

مقامات بریتانیا و ایالات متحده اخیراً متعهد شدند که قوانینی را برای تقویت استفاده غیرقانونی از رمزارز ایجاد کنند. انگیزه این اصلاحات افزایش حملات سایبری و کلاهبرداری های رمزنگاری است که در هر دو منطقه رخ می دهد. در پشت این اطلاعیه ها آژانس FBI قرار دارد که به دنبال جلوگیری از حمله Ransomware است.

بر اساس گزارش‌ها، کشورها از جمعه گذشته، 19 نوامبر، برای رسیدگی به مشکلات تراکنش‌های ارزهای دیجیتال به توافق رسیده‌اند، اما تا امروز، دوشنبه، آن را رسمی نکردند.

بریتانیا با ایالات متحده مشکلات مربوط به ارزهای دیجیتال را حل می کند

بریتانیا

بازار کریپتو از کنترل خارج شده است، یا نظری که مقامات بریتانیا و ایالات متحده روی آن تمرکز دارند. به گفته دفتر دادگستری ایالات متحده و آژانس داخلی بریتانیا، رمزارزها برای عملیات غیرقانونی استفاده می‌شوند که به نفع مجرمان سایبری است.

آژانس قضایی ایالات متحده می افزاید که هر دو شهروند برای مبارزه با این مشکلات امنیتی که انگیزه تروریسم و ​​جرایم سایبری در مجمع است، موافقت کردند. اما دفتر دادستانی ایالات متحده در مورد افزایش باج افزارهایی که در ایالات متحده و بریتانیا وجود داشته است صحبت کرد. هدف جامعه ایجاد راهی برای محافظت در برابر این تهدیدات است که می تواند امنیت کشور را تحت تأثیر قرار دهد.

مقامات آمریکای شمالی از ابتدای سال با جرایم باج افزار مبارزه کرده اند و با قدرت گرفتن ارزهای دیجیتال، این حملات افزایش یافته است. طبق گزارش‌های بخش قضایی، حملات سایبری با ارزهای دیجیتال ممکن است زیرا صرافی‌ها تراکنش‌های ناشناس را تقریبا غیرقابل ردیابی ارائه می‌دهند. حتی در ماه نوامبر، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، معتقد است که عادلانه است که چندین کشور را گرد هم آورد تا در مورد عملیات غیرقانونی با رمزارزها صحبت کنند.

باج‌افزار با افزایش ارزهای رمزنگاری‌شده نیرو می‌گیرد

حملات سایبری ارزهای دیجیتال به دلیل اینکه توکن هایی مانند اتریوم در بالاترین نقطه قیمت قرار دارند، شدت گرفته است. کشورهایی مانند بریتانیا و ایالات متحده بیشترین آسیب را از این حملات سایبری می‌بینند، زیرا در دسته معامله‌گران ارزهای دیجیتال برجسته شده‌اند.

با این حال، مبارزه با باج افزار تازه شروع شده است، زیرا در نشست بین کشورها مشخص خواهد شد که چه اقداماتی انجام خواهد شد. در حال حاضر، کشورها سعی کرده اند به هکرهای سایبری پایان دهند و در نتیجه حملات به شرکت هایی را که در حال کاوش در ارزهای دیجیتال هستند، متوقف کنند.

در ماه سپتامبر، دفتر قضایی در ایالات متحده یک پلتفرم رمزنگاری را پس از متهم کردن منبعی که از باج افزار پشتیبانی می کند، تحریم کرد. اما مقامات در بریتانیا پشت صرافی‌های احتمالی بوده‌اند که سوابق تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را حفظ نمی‌کنند. هر دو کشور به دنبال نزدیک‌تر شدن به بازار ارزهای دیجیتال هستند تا به حملات سایبری که بر شرکت‌ها و افراد تأثیر می‌گذارند پایان دهند.