منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برگر کینگ با Robinhood همکاری می‌کند تا میلیون‌ها جایزه کریپتو را دریافت کند

برگر کینگ با Robinhood همکاری می‌کند تا میلیون‌ها جایزه کریپتو را دریافت کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • برگر کینگ به اعضای باشگاه وفاداری ایالات متحده فرصتی برای برنده شدن بیت کوین، اتر یا دوج کوین می دهد.
  • حدود 2.6 میلیون دلار با 20 بیت کوین، 200 اتر و 2 میلیون Dogecoin در دسترس شرکت کنندگان است.

برگر کینگ با پلتفرم تجاری Robinhood همکاری کرده است. این اتحادیه در مورد تغذیه مردم برگرهای خوشمزه و پاداش دادن به مشتریان وفادار خود با یک ارز دیجیتال غیر محتمل است.

اعضای وفادار رویال پرکس از امروز، ۱ نوامبر، فرصتی برای برنده شدن یک «سمت رمزنگاری» از جمله دوج کوین، اتریوم یا بیت کوین خواهند داشت. این پیشنهاد محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند، زیرا ارز دیجیتال در حال حاضر موضوعی غالب است.

Crypto به عنوان یک استراتژی برای مشتریان بیشتر

غول های برگر همیشه به دنبال گسترش پایگاه مشتریان خود هستند. آنها می‌دانند که اگر کد برنامه‌های وفاداری را بشکنند، افراد بیشتری به سمت سفارش دیجیتال متمایل خواهند شد. همچنین، کمتر برای خوردن غذا یا نوشیدنی به جاهای دیگر بروید.

تنها با ده تاج، می‌توانید با BK Royal Perks غذا و نوشیدنی رایگان دریافت کنید. اعضا همچنین محصولات انحصاری با زمان محدود را دریافت می کنند که در هیچ جای دیگری در دسترس نیستند.

برای پاداش دادن به مشتریان با تبدیل ارزهای دیجیتال کافی، برگر کینگ با صرافی رمزنگاری Robinhood همکاری می‌کند. ماریا پوسادا از شعبه آمریکای شمالی به USA TODAY گفت که این اتحادیه “یک تناسب طبیعی” است. صحبت‌هایی در مورد ارزهای دیجیتال در آمریکا وجود دارد و افراد بیشتری هر روز علاقه‌مند می‌شوند.

زنجیره فست فود با یک “استراتژی تهاجمی” جدید – از طریق غذای خود، ارزهای دیجیتال را در دسترس و قابل هضم می کند. به گفته ماریا پوسادا، برگر کینگ Dogecoin را به عنوان جایگزینی برای پول نقد یا کارت اعتباری ارائه می دهد. آنها مشتریانی را هدف قرار می دهند که چیزی را می خواهند که به راحتی نمی توانند آن را به ارز فیات تبدیل کنند. جوایز دیگر شامل اتریوم کامل و بیت کوین است.

امتیازی که فقط از مشترکین حق امتیاز بهره می برد

اعضای رویال پرکس هنگام فروش واجد شرایط یک کد جایزه در روز، یک سکه کریپتو دریافت خواهند کرد. از روز دوشنبه، 20 بیت کوین و 200 اتریوم/اتر برای مشترکین سلطنتی موجود بود.

برگر کینگ فقط مکانی برای خوردن در هنگام گرسنگی نیست. همچنین اینجا جایی است که آمریکایی ها برای رفع نوستالژی هفتگی خود می روند. زنجیره ای فست فود یک مجموعه تبلیغاتی را در یوتیوب به اشتراک گذاشت، “چگونه با برگر کینگ رمزگذاری کنیم”. این مجموعه نشان می دهد که رمزارزها چگونه کار می کنند.

مشتریان باید ابتدا برنامه های موبایل Burger King را دانلود کنند یا به BK.com مراجعه کنند و برای دریافت یک سکه عضو رویال پرکس شوند.

Robinhood به مشتریان Burger King اجازه می دهد تا بدون دردسر در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. آسان است! با استفاده از «کد من» در داخل هر برنامه یا وب سایت Robinhood، خرید 5 دلاری خود را قبل از مالیات انجام دهید. سپس منتظر یک ایمیل با دستورالعمل هایی در مورد نحوه ادعای کریپتو باشید.

اما، کاربران Robinhood نیازی به ایجاد یک حساب کاربری جدید ندارند. آنها می توانند از موارد موجود خود سرمایه گذاری کنند.