منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنده شدن برای ریپل؟ SEC سرانجام سند هینمن را تسلیم می کند

برنده شدن برای ریپل؟ SEC سرانجام سند هینمن را تسلیم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سرانجام پیام‌ها و اسناد ایمیلی که مدت‌هاست به دنبال مدیر اجرایی سابق خود ویلیام هینمن بود را به ریپل تسلیم کرد. این اسناد حاوی بینش مهمی در نظریه دفاعی بنیانگذاران ریپل در دعوای جاری با کمیسیون است.

بالاخره ریپل سند هینمن را در اختیار دارد

روز پنجشنبه، استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل به اشتراک گذاشته شده است به روز رسانی در توییتر، تایید می کند که آنها در نهایت اسناد Hinman را پس از چندین دستور دادگاه در برابر SEC در اختیار دارند. به گفته آلدروتی، با توجه به اصرار کمیسیون، اسناد در حال حاضر محرمانه خواهند ماند.

«بیش از 18 ماه و 6 حکم دادگاه بعد، بالاخره اسناد Hinman (ایمیل‌های داخلی SEC و پیش‌نویس‌های سخنرانی بدنام او در سال 2018) را دریافت کردیم. […] می توانم بگویم که ارزش مبارزه برای به دست آوردن آنها را داشت.»

استوارت آلدروتی

اسناد مورد بحث حاوی ایمیل های داخلی SEC و پیش نویس سخنرانی بدنام مدیر سابق ویلیام هینمن است. در جریان یاهو فاینانس همه بازارها در سال 2018، هینمن اظهار داشت که اتر به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی نمی شود. ریپل معتقد است که این بحث در تعریف XRP که طبق ادعای SEC در طبقه امنیتی قرار می گیرد، محوری است.

علی‌رغم تلاش‌های SEC برای خودداری از اسناد، تیم ریپل همچنان پافشاری می‌کند و در ماه سپتامبر، یک قاضی منطقه فدرال مجبور شد کمیسیون را با رد تلاش‌های آن‌ها برای جلوگیری از دسترسی شرکت بلاک چین به اسناد مجبور کند.

آیا پرونده Ripple vs SEC دوباره احیا خواهد شد؟

من همیشه نسبت به استدلال های حقوقی خود احساس خوبی داشته ام و اکنون حتی بهتر هم هستم. من همیشه نسبت به تاکتیک‌های SEC احساس بدی داشتم، و اکنون احساس بدتری نسبت به آنها دارم.»

چند هفته پیش، هم ریپل و هم SEC قبلاً برای قضاوت خلاصه برای رد این دعوی اقدام کرده بودند. با این حال، با به‌روزرسانی فعلی، احتمالاً این دعوا دوباره احیا می‌شود زیرا Ripple اهرم دیگری را برای اثبات اینکه XRP واجد شرایط امنیتی نیست به دست آورده است.

در زمان انتشار، XRP با 0.4472 دلار معامله می شد که بیش از 2 درصد کاهش در نمودار 24 ساعته بود.

نمودار XRP 1D coinmarketcap 3
نمودار XRP 1D coinmarketcap 3