منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه FTX ژاپن برای از سرگیری برداشت وجوه مشتریان تایید شده است

برنامه FTX ژاپن برای از سرگیری برداشت وجوه مشتریان تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

FTX ژاپن پس از آنکه والدینش، صرافی منحل شده FTX، برنامه ای را برای بازپرداخت سپرده ها مجوز داد، به دنبال از سرگیری برداشت ها است.

در صورت موفقیت آمیز بودن استراتژی، کاربران صرافی رمزارز در ژاپن ممکن است جزو اولین مشتریانی باشند که پول خود را پس می گیرند. در 8 نوامبر، پس از تعلیق عملیات صرافی توسط رگولاتورهای بانکی محلی، برداشت از FTX ژاپن متوقف شد. سه روز بعد، شرکت جهانی سام بانکمن-فرید، FTX Trading Ltd.، از بخش 11 حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده درخواست کرد.

به گفته FTX Japan، وکیل ورشکستگی این شرکت در ایالات متحده توانست تأیید کند که وجوه کاربران ژاپنی نباید بخشی از دارایی FTX ژاپن باشد، با توجه به نحوه رسیدگی به این دارایی ها و منافع دارایی تحت قوانین ژاپن.

«این هفته، ما توانستیم با شرکت حقوقی نماینده گروه FTX در روند ورشکستگی فصل 11 تأیید کنیم که پول نقد و ارز دیجیتال مشتری ژاپنی نباید بخشی از دارایی FTX ژاپن باشد، با توجه به نحوه نگهداری این دارایی ها و منافع دارایی تحت قوانین ژاپن. ”

FTX ژاپن در بیانیه اخیر خود اعلام کرد.

استراتژی تیم مدیریت FTX ژاپن

به گفته FTX Japan، تیم مدیریت FTX Trading در دو هفته گذشته روی طرحی برای از سرگیری برداشت‌ها کار می‌کرد. FTX Japan افزود،

تیم های مهندسی ما در حال حاضر توسعه این طرح را آغاز کرده اند تا مشتریان FTX ژاپن بتوانند وجوه خود را برداشت کنند. ما در حال اجرای کنترل‌ها، ممیزی‌های امنیتی، تطبیق‌ها و بررسی‌ها به عنوان بخشی از برنامه برای راه‌اندازی یک فرآیند قابل اعتماد و ایمن هستیم.»

در این اطلاعیه همچنین آمده است که شرکت فرعی اطلاعات مربوط به دارایی های مشتری را که در کیف پول های جداگانه و در یک حساب امانی نگهداری می شود، هر دوشنبه منتشر خواهد کرد. FTX ژاپن همچنین امیدوار است اطلاعات بیشتری در مورد از سرگیری برداشت برای کاربران FTX ژاپن در کوتاه مدت منتشر کند.

این توسعه پس از آن صورت می گیرد که آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) در 10 نوامبر پس از توقف برداشت شرکت مادرش بدون هیچ توضیحی، علیه FTX ژاپن اقدامی اجرایی کرد.

این صرافی همچنین چندین دستور از مقامات مالی ژاپن دریافت کرد، از جمله یکی برای تعلیق کسب و کار، یکی برای حفظ دارایی ها در داخل، و دیگری برای افزایش رویه های تجاری. FSA از این شرکت خواست تا مشتقات خارج از بورس و سپرده های مصرف کننده را متوقف کند زیرا FTX مشکلات اعتباری داشت.