منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه کسب درآمد از گاز Fantom (FTM) اکوسیستم توسعه دهندگان را تقویت می کند

برنامه کسب درآمد از گاز Fantom (FTM) اکوسیستم توسعه دهندگان را تقویت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از ابتدای سال 2023، بازار کریپتو صعودی به نظر می‌رسد و ممکن است در روزهای آینده حرکت بیشتری پیدا کند. پروژه های جدیدی مانند برنامه درآمدزایی گاز Fantom (FTM) بازار را بیشتر تقویت می کند. یک طرح کسب درآمد از گاز که توسط Fantom (FTM) راه اندازی شده است، مشوق هایی را برای توسعه دهندگان در هزینه های گاز بر اساس تعداد دفعات استفاده از برنامه های غیرمتمرکز آنها (dApps) فراهم می کند. انجمن Fantom از این حرکت حمایت کرده است که قیمت توکن را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

مزایای توسعه دهنده FTM

این برنامه مزایای متعددی دارد و اکوسیستم توسعه دهنده را قوی تر و پایدارتر می کند. اول، کسب درآمد از گاز به dApps سهمی 15 درصدی از هزینه گاز را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان درآمد پایدار مرتبط با استفاده از برنامه را ارائه می دهد.

علاوه بر این، بنیاد Fantom همچنین ویژگی‌ای را منتشر می‌کند که اجازه نمی‌دهد FTM از کیف پول‌هایی که با dApps ارتباط برقرار می‌کنند، مورد نیاز باشد. با بهبود قابلیت استفاده و دسترسی پلت فرم، هم مصرف کنندگان و هم توسعه دهندگان آن را جذاب تر می یابند.

یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که توسعه دهندگان با استعداد را به اکوسیستم Fantom جذب می کند و رشد و کیفیت dApps روی پلتفرم را افزایش می دهد. علاوه بر این، ادعاهای کسب درآمد از گاز باید از طریق شبکه اعتبارسنجی تأیید شود تا تأیید شود که ادعاهای ارائه شده توسط توسعه دهندگان درست است. در نتیجه، کاربران و توسعه دهندگان این پلتفرم می توانند احساس امنیت و اعتماد بیشتری داشته باشند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، این برنامه احتمالاً با دادن منبع پولی پایدار به توسعه‌دهندگان، پذیرش Fantom و اپلیکیشن‌ها را افزایش می‌دهد. پس از آن اکوسیستم در نتیجه استفاده بیشتر و افزایش درآمد برای توسعه دهندگان حتی بیشتر رشد خواهد کرد.

مدل درآمدی فانتوم و تبلیغات

ابتکار کسب درآمد از گاز Fantom (FTM) مشابه نحوه کسب درآمد از تبلیغات در سایت های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و یوتیوب عمل می کند. این یک جایگزین جذاب برای توسعه دهندگان با استعدادی است که به دنبال منبع درآمد قابل اعتمادی هستند، زیرا هرچه استفاده از dApp بیشتر باشد، توسعه دهندگان پول بیشتری کسب خواهند کرد.

در مدل درآمد تبلیغات در شبکه های اجتماعی، کاربران از طریق تبلیغات بر اساس بازدیدها، کلیک ها و تعامل بر روی محتوای خود درآمد کسب می کنند. به طور مشابه، در برنامه کسب درآمد از گاز پلتفرم Fantom، توسعه‌دهندگان از هزینه‌های گازی که برای قراردادهای dApp‌هایشان خرج می‌شود، درآمد کسب می‌کنند و استفاده بیشتر منجر به درآمد بیشتر می‌شود.

تاثیر بر بازار

قیمت فانتوم پس از راه اندازی اخیر برنامه درآمدزایی گاز برای توسعه دهندگان Fantom (FTM) افزایش یافته است. با توجه به ردیاب قیمت CoinGape، قیمت FTM در 24 ساعت گذشته تقریباً 28 درصد افزایش یافته است. در نتیجه، ارزش اکوسیستم Fantom برای معامله گران و سرمایه گذاران به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

از آنجایی که جامعه ارزهای دیجیتال حمایت خود را از برنامه کسب درآمد از گاز و مزایایی که برای توسعه دهندگان فراهم می کند، ابراز می کند، قیمت در واکنش به خلق و خوی خوش بینانه در بازار افزایش یافته است. پتانسیل افزایش درآمد این برنامه و جریان درآمد قابل اعتماد پیش بینی می شود که توسعه دهندگان با استعداد را به این پلتفرم بکشاند و استانداردها و گسترش dApps را در آنجا بهبود بخشد.

افکار نهایی

پروژه Fantom و اکوسیستم توسعه دهنده آن در نتیجه طرح درآمدزایی گاز پیشرفت چشمگیری داشته است. این پروژه به دنبال حفظ استعدادها و تقویت توسعه dApps ممتاز با دادن درآمد پایدار به توسعه دهندگان است. پاسخ مشتاقانه انجمن Fantom نشان می دهد که پروژه در مسیر درستی قرار دارد و برای توسعه آینده آماده شده است.