منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برنامه پاداش لندری: بیش از 3 میلیون مشتری با خوردن در 500 غذاخوری امتیاز بیت کوین کسب می کنند

برنامه پاداش لندری: بیش از 3 میلیون مشتری با خوردن در 500 غذاخوری امتیاز بیت کوین کسب می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • Landry یک برنامه پاداش BTC را برای بیش از سه میلیون مشتری خود راه اندازی کرده است.
  • این مشارکت، NYDIG را برای تسهیل امتیازدهی به ارمغان می آورد.

Landry’s، یک غذاخوری کالوسوم در ایالات متحده، با گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) به توافق رسید. در این ترتیب، 500 غذاخوری برای بیش از سه میلیون مشتری در آمریکا امتیاز بیت کوین صادر می کنند.

علاوه بر این، Landry’s تایید کرد که آنها BTC را برای بانک خود دریافت خواهند کرد. در گزارشی، این غذاخوری اعلام کرد که بیت کوین را برای خزانه خود ارزشمند می دانند. از این رو، کافه قصد دارد آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. اتحادیه Landry و NYDIG تلاش می‌کنند تا پاداش‌های وفاداری BTC را به همه مشتریان در طرح وفاداری Landry تسریع کنند.

کسب امتیاز بیت کوین هنگام غذا خوردن در 500 رستوران

بیانیه تاکید کرد. “این معامله به اعضای معدود باشگاه لندری فرصت می دهد تا در حین صرف غذا در هر یک از 500 مرکز آن در سراسر کشور، امتیاز BTC را بدست آورند.”

طرح وفاداری لندری به ازای هر 1 دلار پرداختی، یک امتیاز به شما باز می گرداند. بنابراین، 250 امتیاز به یک جایزه 25 دلاری تبدیل می شود.

Trey Zeluff اعلام کرد که از آنجایی که بیت کوین برای خزانه داری آنها مناسب است، انتقال آن به مشتریان وفادار فقط عاقلانه است.

این غذاخوری به روزنامه‌نگاران اطلاع داد که به دنبال شروع برنامه پرداخت وقف BTC قبل از شکرگزاری است. این برنامه برای کل مشتریان در طرح فداکاری Landry مفید خواهد بود.

Landry برای مشتریانی که وارد برنامه جدید وفاداری بیت کوین می شوند امتیاز صادر می کند. امتیازها ارزش بیت کوین را ردیابی می کنند و با افزایش پاداش 25 دلاری قابل بازخرید خواهند بود. این به ارزش بازار بیت کوین در زمان بازخرید بستگی دارد.

اما، بازخرید امتیاز اختصاص BTC فقط به پاداش باشگاه منتخب غذاخوری است. و بنابراین، فقط در باشگاه منتخب غذاخوری قابل استفاده است. غیر قابل تعویض خواهد بود.

این غذاخوری عظیم حدود 500 غذاخوری معمولی و عجیب و غریب در آمریکا دارد. در بین این 500، حداقل 60 برند برجسته وجود دارد. از رستوران های معروف Landry می توان به Laundry’s Seafood، Chart House، Morton’s Steakhouse اشاره کرد. سایر موارد عبارتند از Mitchell’s Fish Market Hotel Bubba Gump Shrimp Co.، McCormick & Schmick’s Seafood. همچنین، Rainforest Cafe، Claim Jumper، The Oceanaire، Saltgrass Steak House، Mastro’s Hotel رتبه اول را به خود اختصاص داده اند.

این غذاخوری قصد دارد از طریق NYDIG در بیت کوین سرمایه گذاری کند. آنها تصریح کردند که علاوه بر اجرای این طرح، Landry’s همچنین هدف خود را برای داشتن سهمی از ذخایر خزانه خود در بیت کوین از طریق NYDIG اعلام کرده است.

پلتفرم های دیگری که پاداش های بیت کوین را ارائه می دهند

این تنها شراکتی نیست که از طریق بیت کوین پاداش می دهد. در سال 2019، لولی و نایک برای دادن بیت کوین به مشتری نایک معامله کردند. با این حال، لولی با تشویق کاربران بیشتر به پرداخت از طریق ارز دیجیتال سود می برد. لولی با ارائه یک قرارداد تعطیلات برای جشن گرفتن با مشتریان، بیشتر از این برای جذب مشتریان پیش رفت.

در ماه آوریل، Gemini و Mastercard برای تولید یک کارت اعتباری که 3٪ از هزینه های کاربر را برمی گرداند، با یکدیگر همکاری کردند. علیرغم اینکه کارت به دلار معامله می‌شود، پاداش‌ها به بیت‌کوین یا سایر آلت‌کوین‌ها برمی‌گردند.

جذب مسترکارت به بیت کوین به همین جا ختم نشد. در حال حاضر، آنها کارت های بدهی و اعتباری با مارک رمزنگاری را ارائه می دهند.