منو سایت

بررسی NFT ها برای همیشه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

NFT ها در سال 2021 منفجر شده اند ، زیرا همه ما زمان بیشتری را آنلاین می گذرانیم و با یکدیگر تعامل داریم. NFT ها یک کلاس دارایی جدید هستند که امکان ایجاد اقلام دیجیتالی منحصر به فرد را فراهم می کند که می توان آنها را به صورت همتا با هم معامله کرد. این امر امکان معامله کلکسیون دیجیتال و مالکیت در چندین سیستم عامل را فراهم می کند.

این ویژگیها همچنین به این معنی است که هنر دیجیتال ، موسیقی و ویدئو می تواند بدون ترس از کپی یا سرقت آنها به شیوه ای امن به فروش برسد.

این یک زمان هیجان انگیز در تاریخ است – ما شاهد تولد یک کلاس دارایی جدید هستیم و مردم می خواهند صاحب چیزهایی شوند که خود را به صورت آنلاین نشان می دهد. ظهور اینفلوئنسرها باعث شده است که مردم بیش از پیش بتوانند خود را از طریق آواتارهای خود بیان کرده و با خلاقیت خود بر دیگران تأثیر بگذارند.

امروزه مردم می خواهند قصه هایی را بگویند که هیچ کس دیگر نمی تواند بگوید – داستان هایی در مورد اینکه کجا بوده اند ، چه کرده اند ، چه کسانی را می شناسند – اینها برخی از محبوب ترین انواع محتوای آنلاین امروزه هستند ، زیرا مردم عاشق شنیدن تجربیات دیگران هستند. فناوری بلاک چین ابزارهای لازم را برای ایجاد این نوع کالاها به شیوه ای غیرقابل پخش در مقیاس در اختیار ما قرار می دهد.

NFT ها برای خوب چیست؟

NFT ها فقط برای فروش تصاویر سنگ یا اسکرین شات توییت ها نیستند – آنها می توانند به عنوان ابزاری برای انجام کارهای خوب استفاده شوند. NFT برای خوب به دارندگان این فرصت را می دهد که از یک هدف یا پروژه به نحو احسن حمایت کنند.

Next Earth اولین ماکت مجازی زمین مبتنی بر NFT است که در آن کاربران می توانند “کاشی” از زمین و آب را که 1: 1 با نقشه واقعی کره زمین مطابقت دارد ، خریداری کنند. هنگامی که این ملک مجازی خریداری می شود ، خواه کاخ سفید باشد یا مجسمه آزادی ، 10 درصد از این معامله به یک موسسه خیریه می رود و به ماموریت Next Earth کمک می کند که برای محیط زیست مفید است.

با توجه به اینکه Next Earth بیش از 1.3 میلیون دلار املاک مجازی در اولین ITO یا عرضه اولیه کاشی در جهان فروخته است ، این بدان معناست که بیش از 130،000 دلار BUSD در حال حاضر در مجموعه خیریه وجود دارد که به خیریه های محیط زیست اختصاص داده می شود.

NFT های Next Earth از Amazon Watch و The Ocean Cleanup پشتیبانی می کنند

طرفداران Next Earth در حال رای دادن به Discord هستند که باید از خیریه های زیست محیطی حمایت شود. مجموعه خیریه بین آمازون واچ و The Ocean Cleanup بر اساس تعداد آرا توزیع خواهد شد.

در دنیای NFT ها ، این واقعا در مورد پول نیست. این در مورد اشتیاق و هدف شما با مردم سراسر جهان است.

آینده ای را تصور کنید که در آن همه با هم کار می کنیم تا سیاره خود را به مکانی بهتر تبدیل کنیم. آینده ای که در آن هر خرید آنلاین شما از سازمانی پشتیبانی می کند که در جهت حفاظت از محیط زیست ما و حفظ زندگی در این کره خاکی تلاش می کند. آینده ای که در آن همه ما می توانیم از دلایل معناداری الهام بگیریم ، و گرد هم بیاییم تا جهان خود را به روشهای معنی دار بهبود بخشیم.

آن آینده اکنون است.

ساعت آمازون

ساعت آمازون یک سازمان غیرانتفاعی است که از جنگل های بارانی محافظت می کند و حقوق مردم بومی در حوزه آمازون را پیش می برد.

جنگل های بارانی برای حفظ تعادل شکننده زندگی در جهان حیاتی هستند و با این وجود ، جنگل های بارانی آمازون در معرض خطر شدید قرار دارد و آینده کل سیاره ما را در معرض خطر قرار می دهد. جنگل زدایی جهانی 20 تا 25 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای را تشکیل می دهد و جنگل زدایی را تهدید مستقیم برای بقای انسان می کند.

پاکسازی اقیانوس

Ocean Cleanup یک سازمان غیرانتفاعی است که در راستای بزرگترین پاکسازی اقیانوس ها در تاریخ فعالیت می کند و قصد دارد 90 درصد از آلودگی پلاستیکی شناور اقیانوس ها را پاک کند.

سالانه میلیون ها تن پلاستیک وارد اقیانوس های ما می شود که عمدتا از رودخانه ها به اکوسیستم ها ، سلامت و اقتصاد ما آسیب می رساند.

بلاک چین برای همیشه

راه های بسیار دیگری نیز وجود دارد که می توان از بلاک چین به خوبی استفاده کرد.

به عنوان مثال ، انجمن Blockchain for Good موارد استفاده را با هدف بازگرداندن و افزودن ارزش ، از بهبود اعتماد مسافران سواری تا حذف داروهای دارویی تقلبی تا ایجاد زنجیره های تأمین پایدار ، برجسته می کند.

در نهایت ، راه های بیشماری وجود دارد که می توان از بلاک چین به خوبی استفاده کرد ، و اگر می خواهید بخشی از آن باشید ، می توانید به جامعه Next Earth بپیوندید تا از طریق NFT به طرح های زیست محیطی کمک کنید.