منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برداشت در بازگشت صرافی Binance پس از نقص موقت

برداشت در بازگشت صرافی Binance پس از نقص موقت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • پس از اینکه سرویس موقتاً به حالت تعلیق درآمد، برداشت بایننس برمی‌گردد.
  • صرافی بایننس همچنان شماره یک صرافی ارز دیجیتال است.
  • این شرکت اکنون با تنظیم کننده ها برای پایان دادن به سرکوب کار می کند.

صرافی بایننس اعلام کرده است که کاربران می توانند پس از اعلام اولیه این پلتفرم، شروع به برداشت سکه ها در پلتفرم کنند تعلیق موقت خدمات.

در ساعات اولیه روز دوشنبه، Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی بایننس، به تعلیق برداشتن تمام تراکنش‌ها به دلیل «انباشتگی زیاد داده‌ها»، همانطور که صرافی اعلام کرد، اعلام کرد. با این حال، ژائو اطمینان داد که علیرغم تعلیق برداشت، همه وجوه امن هستند.

بایننس به کاربران اطلاع داد که فعالیت های برداشت از سر گرفته شده است اما تنها 20 دقیقه بعد آن اقدام را معکوس کرد. این شرکت از پایگاه مشتریان جهانی خود به دلیل ناراحتی عذرخواهی کرد و به اشتراک گذاشت که به روز رسانی های بیشتر اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است که صرافی هک یا مورد حمله قرار نگرفته است، زیرا تنها زمانی که سرویس برداشت آن موقتاً از کار افتاده بود، عملیات خود را بررسی کرد.

بسیاری دیگر از اخبار صرافی بایننس

صرافی بایننس با تاکید بر جایگاه خود به عنوان صرافی شماره یک رمزنگاری، اخیراً فاش کرد که حجم معاملات در پلتفرم خود در یک روز از یک میلیارد دلار گذشت، زمانی که BTC دلار به بالاترین سطح تاریخ نزدیک به 67000 دلار رسید.

بایننس که یکی از بازارهای پیشرو و در میان برترین بازارهای مشتقات کریپتو است، حجم معاملات ارزهای دیجیتال را از کشورهای متعددی به حساب می‌آورد.

صرافی بایننس اعلام کرد که یک جفت معاملاتی $SHIB/$DOGE را برای معامله گران اضافه کرده است تا وجوه خود را به سرعت در ارز میم جابجا کنند. این جفت شدن پس از آن صورت گرفت که SHIB تقریباً 1000 درصد در اکتبر افزایش یافت.

همچنین، صرافی بایننس به تازگی از مجموعه هشدارهای نظارتی صادر شده علیه آن از بیش از 10 کشور خارج شده است. علیرغم اینکه تنظیم‌کننده‌های سخت‌گیرانه برای Binance آمده‌اند، با اتخاذ تدابیر نظارتی مناسب و همکاری با تنظیم‌کننده‌های سراسر جهان برای اطمینان از انطباق کامل، به شدت بازگشته است.

در راستای همکاری با رگولاتورها، مدیر عامل بورس گفت که در کشورهایی که در حال حاضر خدمات خود را ارائه می دهد، یک دفتر مرکزی و دفاتر مستقل ایجاد خواهند کرد.