منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برترین پروژه های Crypto که باید در سه ماهه چهارم به آنها توجه کنید

برترین پروژه های Crypto که باید در سه ماهه چهارم به آنها توجه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار کریپتوکارنسی بازاری است که با تغییرات و توسعه سریع مشخص شده است و با رشد آن در وب 3 و فضاهای بلاک چین، آینده روشنی را برای آن رقم می زند. از آنجایی که موارد استفاده بیشتر و بیشتر به ثمر می رسد و از آنجایی که پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال هنوز در مراحل اولیه خود است، پروژه های ارزهای دیجیتال که اکنون در حال پیشرفت هستند به احتمال زیاد در سال های آینده منفجر خواهند شد. در اینجا چند پروژه برتر رمزنگاری وجود دارد که باید در سه ماهه چهارم به دنبال آنها باشید، از جمله پروژه هایی که در حال حاضر حرکت های بزرگی انجام داده اند.

بهمن ($AVAX)، یک اکوسیستم بازی برای کسب درآمد است که زیرشبکه‌ها را ایجاد می‌کند. بخش‌های کوچکی از بلاک چین AVAX که می‌توان آن‌ها را روشن و خاموش کرد. این بخش‌ها را می‌توان به اشتراک گذاشت و به بازی‌های متعدد اجازه می‌دهد از ویژگی‌های یکسان استفاده کنند، و امکان اشتراک‌گذاری انجمن در این خطوط زیرشبکه را فراهم می‌کند. بازی‌هایی مانند Rising Star، Pizza Game و AVAXStars همگی بازی‌های رمزنگاری مبتنی بر قرارداد هوشمند آینده هستند که باید مراقب آن‌ها باشید.

لینک زنجیره ای ($LINK)، یک بلاک چین رمزنگاری است که شبکه های اوراکل را فراهم می کند. شبکه های اوراکل به سیستم های خارجی در هر نقطه از اینترنت بزرگتر متصل می شوند. اینها شکاف بین Web3 و Web2 را پر می‌کنند و امکان ورود آسان‌تر به فضای Web3 را برای کسانی که قبلاً در آن نبوده‌اند را فراهم می‌کنند. شبکه‌های اوراکل Chainlink در دسترس‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال فعلی هستند. علاوه بر این، LINK توسط نیروگاه های مالی بزرگ پشتیبانی می شود.

کادنا ($KDA)، یک بلاک چین مقیاس پذیر و اثبات کار است. این یک رقیب امیدوارکننده برای یکی از شبکه های بلاک چین لایه 1 است، به خصوص قبل از بازار صعودی اجتناب ناپذیر. این ارز دیجیتال امنیت، تمرکززدایی و مقیاس‌پذیری بالایی را برای افزایش ترافیک مورد انتظار که با پذیرش وب 3 در سال‌های آینده به وجود می‌آید، ارائه می‌کند. Kadena همچنین به زبانی ساده و قابل درک نوشته شده است که همچنین تشخیص اشکال داخلی را برای اطمینان از ایمنی قرارداد هوشمند ارائه می دهد و آن را به یک شبکه جذاب برای توسعه دهندگان جدید تبدیل می کند.

Bored Ape Yacht Club ($APE) یکی از تأثیرگذارترین پروژه های NFT در تمام دوران است، حتی با وجود احساسات منفی گسترده عمومی. سازندگان این پروژه، آزمایشگاه‌های یوگا، در حال حاضر روی پروژه‌ای به نام Otherside کار می‌کنند. در حال حاضر به‌عنوان «متافورس بازی‌سازی‌شده و قابل تعامل» در حال توسعه است. این ترکیبی از مکانیک‌ها از دسته‌های محبوب بازی‌ها و پاتوق‌ها، مانند بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین انبوه چند نفره، MMORPG و دنیای مجازی web3 را ارائه می‌دهد. پیش بینی می شود Otherside در سال های آینده به یکی از داغ ترین مکان های پاتوق دیجیتال تبدیل شود.

متاهرو ($HERO)، یک شرکت سخت‌افزاری است که خود را «پرتال به متاورس» می‌نامد. محصول تعیین کننده آن، یک «پورتال» از صدها دوربین کوچک ساخته شده است. این به آن اجازه می‌دهد هر آیتمی، از جمله شما را اسکن کند و آن را به یک شی سه‌بعدی تبدیل کند که می‌تواند به عنوان NFT در متاورس استفاده شود. این محصول نوید انقلابی در صنعت مدل سازی سه بعدی را داده است و مدل های بسیار باکیفیتی را برای تلاش اندک ارائه می دهد. علاوه بر این، کاربرانی که مدل‌های استثنایی را آپلود می‌کنند، می‌توانند برای دیگران با استفاده از کارشان پول دریافت کنند – برای مثال، خود را اسکن کرده و سپس مدل خود را به هالیوود بفروشند تا به عنوان یک فیلم اضافی در یک فیلم عمل کند.3 هوا (3 دلار) – این استارت آپ وعده می دهد که کاری بزرگ انجام دهد: آفریقا را به هم متصل کند و بیش از 1 میلیارد فرد بدون بانک را وارد اقتصاد جهانی کند. این شرکت در تلاش است تا دسترسی به اینترنت پرسرعت باند پهن را در سراسر آفریقا فراهم کند و در عین حال خدمات روی زمینی را برای کمک به کاربران اینترنت تازه متصل شده در فضای کریپتو استقرار دهد. برای دستیابی به این اهداف، 3air از یک مدل اشتراک مبتنی بر NFT برای خدمات اشتراک اینترنتی و امور مالی غیرمتمرکز استفاده خواهد کرد. آنها همچنین قصد دارند مراکز بی سیم با کیفیت بالا را با استفاده از فناوری K3 Last Mile ایجاد کنند، که قبلاً کارایی آن ثابت شده است و در 9 کشور با موفقیت مستقر شده است.