منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای کریپتو بد است؟ اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در ماه اکتبر به 102.5 کاهش یافت

برای کریپتو بد است؟ اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در ماه اکتبر به 102.5 کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین شاخص اعتماد مصرف کننده ایالات متحده به تازگی منتشر شده است و نتیجه بسیار ناامید کننده است. هیئت کنفرانس این اعداد را روز سه شنبه منتشر کرد و نشان داد که شاخص پس از افزایش ماهانه متوالی در ماه های آگوست و سپتامبر به 102.5 (100=1985) کاهش یافته است.

شاخص اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در بحبوحه نگرانی ها در مورد تورم کاهش می یابد

اعتماد مصرف کننده نشان دهنده احساسات مصرف کنندگان در مورد شرایط اقتصادی فعلی و آینده است. این شاخص به عنوان معیار مهمی برای وضعیت کلی اقتصاد محسوب می شود. در شهریور ماه این شاخص 107.8 بود. این افت در این ماه کمتر از رقم مورد انتظار بود و به 105.9 رسید.

شاید این کاهش نشان دهنده افزایش نگرانی در میان مصرف کنندگان در بحبوحه موارد تورم باشد. با چنین نگرانی هایی، مصرف کنندگان تمایل کمتری به هزینه کردن دارند که هم برای بازار و هم برای رشد اقتصادی مفید نیست.

به طور قابل‌توجه، نگرانی‌ها در مورد تورم – که از ژوئیه کاهش یافته بود – دوباره افزایش یافت و قیمت گاز و مواد غذایی به عنوان محرک‌های اصلی عمل کردند. […] با نگاهی به آینده، فشارهای تورمی همچنان به ایجاد باد مخالف قوی برای اعتماد مصرف کننده و هزینه ها ادامه خواهد داد که می تواند منجر به فصل تعطیلات چالش برانگیز برای خرده فروشان شود.

لین فرانکو، مدیر ارشد شاخص های اقتصادی در هیئت کنفرانس.

آیا بازار کریپتو و بورس با مشکل مواجه هستند؟

بازار سهام و ارزهای دیجیتال می‌تواند در این زمینه آسیب‌پذیر باشد، زیرا افزایش اعتماد مصرف‌کننده تا حدودی از رشد و ارزیابی دارایی‌ها حمایت می‌کند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران با اطمینان بیشتری برای سرمایه‌گذاری در یک اقتصاد رو به رشد پرداخت می‌کنند.

در شرایطی که اقتصاد دچار مشکل است، برعکس است. شایان ذکر است، هزینه های مصرف کننده طبق گزارش ها دو سوم اقتصاد را تشکیل می دهد. بنابراین، زمانی که هزینه ها به شدت کاهش می یابد، اقتصاد می تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

در طول زمان نگارش این مقاله، بازار ارزهای دیجیتال به 941.61 میلیارد دلار رسید که در 24 ساعت گذشته یک درصد کاهش داشته است. اتریوم، کاردانو و پولکادوت در فهرست 20 ارز دیجیتال برتر 24 ساعته پیشرو هستند. بر اساس داده های کوین مارکت، بیت کوین با 19581 دلار با افزایش روزانه 1.64 درصد معامله شد.